Акумуляторна ланцюгова пила Grand АПЦ-40 BL Нова модель акумуляторної ланцюгової пилки GRAND PRO АПЦ 40V-BL – високоякісний продуктивний інструмент, що має широку сферу застосування. За рахунок роботи від акумуляторів і безщіткового двигуна, ця пила ідеально підійде для робіт при будівництві будинку, заготівлі дров, догляді за садом, також її можна використовувати на полюванні, риболовлі або просто під час відпочинку на природі. Двигун з високим КПД . Якісна шина та ланцюг легко впораються зі своєю роботою. Наявність об'ємного масляного бака з прозорими стінками дозволяє контролювати рівень мастила, а без ключового натягу ланцюга значно прискорює приведення інструменту до робочого стану. Автоматична мастила ланцюга та безключова натяжка ланцюга значно спрощують роботу з інструментом. Пила не вимагає будь-яких особливих навичок у роботі та обслуговуванні. Пила укомплектована 2-х акумуляторними батареями 20В 4А/год та зарядним пристроєм. Складається із серії бездротових інструментів, що використовують акумуляторну батарею (4000 мАг) та універсальний зарядний пристрій. Малошумна акумуляторна пилка оснащена системою швидкого натягу ланцюга. Гальмо ланцюга та запобіжний фіксатор важеля газу. Підходить для заготівлі дров, догляду за деревами та роботи у закритих приміщеннях. Спеціально розроблена конструкція забезпечує відмінну продуктивність пиляння та чистий зріз. Модель Grand АПЦ-40 BL Тип акумуляторної батареї Li-Ion Швидкість обертання (об/хв) 720-900 Ємність акумулятора (Ah) 4 Індикатор заряда батареї Є Кількість акумуляторів (шт) 2 Час заряджання (ч) 1 Довжина шини (мм) 405 Розташування двигуна Бічне Об'єм масляного бака (л) 0,25 Комплектація Шина -1 шт, Цепь - 1 шт, Захисний кожух, Інструкція з експлуатації, Гарантійний талон Вага (кг) 5.2 Тип пакування Коробка Гарантія (міс) 12 Интернет-магазин качественных электро- и бензоинструментов Наши преимущества Мы предлагаем товар по конкурентным ценам на рынке инструмента Предлагаем только качественную продукцию Связываемся с клиентом в короткое время Осуществляем доставку в удобном формате для заказчика Топ продаж Нужно больше товаров? Переходи в каталог сайта у нас есть все! Как мы работаем? Заказ Выберите товар и отправьте заявку на покупку Детали Наш менеджер свяжется с вами и уточнит все детали Доставка Мы отправим ваш заказ удобной почтой и способом оплаты
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GRAND |
| Страна производитель | Чехия |
| Вес | 5.2 кг |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Длина шины | 405 мм |
| Питание | Аккумулятор |
| Шаг цепи | 3/8" |
| Количество оборотов | 900 об/мин |
| Объем масляного бака | 0.25 мл |
| Расположение двигателя | Продольное |
| Состояние | Новое |
| Характеристики электродвигателя, аккумулятора | |
| Емкость аккумулятора | 4 А·ч |
| Напряжение аккумулятора | 40 В |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Время заряда аккумулятора | 60 мин |
| Дополнительные функции | |
| Бесключевая регулировка натяжения цепи | Да |
| Тормоз цепи | Да |
| Легкий запуск | Да |
| Регулировка количества оборотов | Нет |
| Комплектация | |
| Дополнительный аккумулятор | Да |
| Набор насадок | Нет |
| Тип упаковки | Бумажная коробка |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип шлифмашины | вибрационная |
Информация для заказа
- Цена: 6 192 ₴





