Болгарка Grand МШУ 125-1550 PROF
Потужний двигун С&U підшипник
Збільшений ресурс
Зручна ручка
Блокування шпинделя для швидкої заміни кола
Зручне обхват ручки
Покращені вентиляційні отвори
Болгарка Grand МШУ-125-1550Е призначена для різання, зачищення, сухого шліфування дерева, пластмаси, металу, каменю.
При роботі з даною моделлю можуть використовуватися відрізні, шліфувальні, зачисні, алмазні диски 125 мм.
Потужний двигун в 1550 Вт забезпечує регулювання оборотів від 0 до 11000 оборотів в хвилину, що дозволить працювати з різними поверхнями.
Корпус редуктора виготовлений з міцного металевого сплаву, який забезпечує надійний захист механічної частини.
Якір має спеціальне лакове покриття для захисту від абразивного пилу, а для природного охолодження інструменту передбачені вентиляційні отвори.
Болгарка Grand МШУ-125-1550 має високий рівень безпеки завдяки захисному кожуху, який захистить Ваші руки від негативного впливу дрібних частинок оброблюваного матеріалу. ОСОБЕННОСТИ:
Модель
Grand МШУ-125-1550 PROF
Потужність (Вт / к.с.)
1550
Діаметр відрізного диска (мм)
125
Рукоятка
Довга
Різьба шпинделя
М14
Швидкість обертів (об/хв)
0-11000
Комплектація
Захисний кожух, Додаткова рукоятка, Ключ для зміни диска, Комплект щіток, Інструкція з експлуатації, Гарантійний талон
Вага (кг)
2.30
Тип пакування
Коробка
Гарантія (міс)
12
Интернет-магазин качественных электро- и бензоинструментов
Наши преимущества
Мы предлагаем товар по конкурентным ценам на рынке инструмента
Предлагаем только качественную продукцию
Связываемся с клиентом в короткое время
Осуществляем доставку в удобном формате для заказчика
Топ продаж
Нужно больше товаров?
Переходи в каталог сайта у нас есть все!
Как мы работаем?
Заказ Выберите товар и отправьте заявку на покупку
Детали Наш менеджер свяжется с вами и уточнит все детали
Доставка Мы отправим ваш заказ удобной почтой и способом оплаты
Отзывы клиентов
Очень быстро связались, уточнили данные отправления, отправили в тот день, были вежливыми, упакованы хорошо.
Отправлен в день оплаты, заказом и работой продавца удовлетворен. Рекомендую иметь дело!
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | KRAISSMANN |
| Вес | 3 кг |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Питание | Сеть 220В |
| Максимальное количество оборотов | 3000 об/мин |
| Максимальный диаметр диска | 180 мм |
| Потребляемая мощность | 1600 Вт |
| Состояние | Новое |
| Тип шлифмашины | полировальная |
| Комплектация | |
| Дополнительная рукоятка | Да |
| Тип упаковки | Бумажная коробка |
| Дополнительные функции | |
| Регулировка количества оборотов | Да |
Информация для заказа
- Цена: 1 188 ₴

