Болгарка Grand МШУ 180-2300 PRO якісне складання та підвищена міцність – надійність та довговічність понад усе; плавний пуск – жодних нерівних зрізів та підвищених навантажень; трипозиційна додаткова ручка – зручний хват гарантований; захист від пилу – спеціальне покриття забезпечує протекцію від абразивних частинок; гарна комплектація – виріб поставляється із захисним кожухом, бічною рукояттю та ключем, що фіксує диск. Модель Grand МШУ 180-2300 PRO Потужність (Вт / к.с.) 2300 Діаметр відрізного диска (мм) 180 Плавний пуск Є Рукоятка Довга Різьба шпинделя М14 Швидкість обертів (об/хв) 7500 Комплектація Захисний кожух, Додаткова рукоятка, Ключ для зміни диска, Інструкція з експлуатації, Гарантійний талон Вага (кг) 3,4 Тип пакування Коробка Гарантія (міс) 12 Интернет-магазин качественных электро- и бензоинструментов Наши преимущества Мы предлагаем товар по конкурентным ценам на рынке инструмента Предлагаем только качественную продукцию Связываемся с клиентом в короткое время
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GRAND |
| Страна производитель | Чехия |
| Вес | 3.4 кг |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Питание | Сеть 220В |
| Максимальное количество оборотов | 7500 об/мин |
| Максимальный диаметр диска | 180 мм |
| Потребляемая мощность | 2300 Вт |
| Состояние | Новое |
| Тип шлифмашины | угловая (болгарка) |
| Дополнительные функции | |
| Блокировка кнопки включения | Нет |
| Подключение пылесборника / пылесоса | Нет |
| Подсветка рабочей зоны | Нет |
| Регулировка количества оборотов | Нет |
| Комплектация | |
| Дополнительная рукоятка | Да |
| Тип упаковки | Бумажная коробка |
Информация для заказа
- Цена: 2 052 ₴




