Болгарка Grand МШУ 125-1250SE PRO ергономічний дизайн; підтримка потужності при навантаженні; металевий корпус редуктора; регулятор оборотів; плавний запуск; компактні розміри. Опис Кутова шліфмашина Grand МШУ 125-1250SE PRO призначена для шліфування та різки виробів з металу, абразивної зачистки металоконструкцій від корозії, зачищення зварних швів. Використовується при виконанні будівельно-ремонтних і демонтажних робіт в побуті і на будівельних майданчиках. Grand МШУ 125-1250SE PRO обладнана потужним двигуном, посиленою системою захисту від пилу, подовженою основною рукояткою, вузькопрофільним корпусом редуктора. Регулятор обертів дозволяє використовувати дану модель для високопродуктивної роботи. Модель має термостійкий і ударостійкий корпус, що додає надійність і комфорт при роботі. Передня рукоятка має можливість встановлюватися в одне з двох отворів в корпусі редуктора зі сплаву з високою теплопровідністю. Кутова шліфмашина Grand МШУ 125-1250SE PRO відноситься до напівпрофесійної серії електроінструментів і має підвищену надійність і зносостійкість за рахунок високої якості вузлів і деталей, а також шестерні високої твердості. Модель Grand МШУ 125-1250SE PRO Потужність (Вт / к.с.) 1250 Діаметр відрізного диска (мм) 125 Плавний пуск Є Регулювання обертів Є Рукоятка Коротка Різьба шпинделя М14 Швидкість обертів (об/хв) 4000-11000 Комплектація Захисний кожух, Додаткова рукоятка, Ключ для зміни диска, Комплект щіток, Інструкція з експлуатації, Гарантійний талон Вага (кг) 2 Тип пакування Коробка Гарантія (міс) 12 Интернет-магазин качественных электро- и бензоинструментов Наши преимущества Мы предлагаем товар по конкурентным ценам на рынке инструмента Предлагаем только качественную продукцию Связываемся с клиентом в короткое время Осуществляем доставку в удобном формате для заказчика Топ продаж Нужно больше товаров? Переходи в каталог сайта у нас есть все! Как мы работаем? Заказ Выберите товар и отправьте заявку на покупку Детали Наш менеджер свяжется с вами и уточнит все детали Доставка Мы отправим ваш заказ удобной почтой и способом оплаты.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GRAND |
| Страна производитель | Чехия |
| Вес | 2 кг |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Питание | Сеть 220В |
| Максимальное количество оборотов | 11000 об/мин |
| Максимальный диаметр диска | 125 мм |
| Потребляемая мощность | 1250 Вт |
| Состояние | Новое |
| Тип паркетошлифовальной машины | Дисковый |
| Тип шлифмашины | угловая (болгарка) |
| Дополнительные функции | |
| Блокировка кнопки включения | Да |
| Подключение пылесборника / пылесоса | Нет |
| Подсветка рабочей зоны | Нет |
| Поддержка постоянного количества оборотов под нагрузкой | Да |
| Регулировка количества оборотов | Да |
| Комплектация | |
| Дополнительная рукоятка | Да |
| Тип упаковки | Бумажная коробка |
Информация для заказа
- Цена: 1 242 ₴

