Акумуляторна ланцюгова пилка — надійний інструмент для професійних та аматорських робіт з обрізування та розпилювання деревини. Цей потужний інструмент поєднує у собі чудову продуктивність та зручність використання, забезпечуючи ефективні результати . Наявність акумуляторів забезпечує абсолютну свободу від електрики та мережевих кабелів під час розпилювання гілок, дров, колод, дощок, стовбурів дерев. Пила ефективно ріже деревину вздовж і поперек волокон.
Пила ланцюгова приводиться в дію від акумуляторів Li-Ion 36 В (2 шт. у комплекті)
9000 обертів за хвилину
Пила із шиною 40 см
Сталевий ланцюг з приводними ланками завтовшки 1,1 мм.
Олійний бак об'ємом 80 мл. Автоматичне змащення ланцюга.
Зубчастий упор дає змогу надійно зафіксувати інструмент на заготівці, щоб виключити його зміщення під час роботи. Водночас не ушкоджує деревину.
Легка, компактна, чудово збалансована, ергономічна конструкція.
Захисний щиток руки.
Зручні задня та додаткова ручка з ізольованою поверхнею.
Комплектація
Пила акумуляторна
2 акумулятори (36v 6.0 Ah)
Зарядний пристрій
Цепь
Шина
Ключі
інструкція з експлуатації
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Makita |
| Страна производитель | Румыния |
| Вес | 5 кг |
| Количество оборотов | 9000 об/мин |
| Объем масляного бака | 100 мл |
| Питание | Аккумулятор |
| Расположение двигателя | Поперечное |
| Состояние | Новое |
| Шаг цепи | 3/8" |
| Дополнительные функции | |
| Бесключевая регулировка натяжения цепи | Да |
| Блокировка кнопки включения | Да |
| Поддержка постоянного количества оборотов под нагрузкой | Да |
| Подключение пылесборника / пылесоса | Да |
| Регулировка количества оборотов | Да |
| Система гашения вибрации | Да |
| Характеристики электродвигателя, аккумулятора | |
| Время заряда аккумулятора | 45 мин |
| Напряжение аккумулятора | 36 В |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Комплектация | |
| Дополнительный аккумулятор | Да |
| Тип упаковки | Пластиковый кейс |
| Пользовательские характеристики | |
| Длина шины | 40 дюймов |
| Максимальный диаметр реза | 25 мм |
| Прорезиненная рукоятка | Да |
| Форма лезвия | Изогнутая |
Информация для заказа
- Цена: 6 061 ₴


