Бензопила ланцюгова БП Grand Б П 3500 - підходить для догляду за ділянкою з великою садибою та постійних робіт у господарстві. Представляє напівпрофесійну серію бензопил і призначена для швидкого розпилювання свіжої, сухої та мокрої деревини різної товщини та конфігурації, деревостружкових плит, заготівлі дров з колод невеликого та середнього діаметрів. За рахунок невеликої ваги та ідеального балансування, пилкою можна працювати на височинах однією рукою без особливих зусиль.
Модель оснащена бензиновим двотактним двигуном потужністю 2 л. і максимальною частотою обертання коленвала 11500 об/хв.
У пилку встановлений трисекційний кований колінвал.
Для простоти запуску передбачено паливопідкачувальний насос «Праймер», а також повітряна заслінка з автоматичним відкриттям.
Спеціальне віконце показує рівень паливної суміші у бензобаку.
Шина встановлюється на дві шпильки, що забезпечує надійне кріплення.
Для бензину обов'язково застосовується 2-х тактне масло у співвідношенні 1:25 (40 мл. масла: на 1л бензину).
Завдяки невеликій вазі, ідеальному балансуванню та ергономічній рукоятці, пила відмінно тримається в руці і оператор не сильно втомлюється використовувати пилку однією рукою.
| Основные | |
|---|---|
| Состояние | Новое |
| Производитель | GRAND |
| Страна производитель | Чехия |
| Питание | Бензиновый двигатель |
| Длина шины | 300 мм |
| Шаг цепи | 3/8" |
| Скорость вращения цепи | 16 м/сек |
| Количество оборотов | 11000 об/мин |
| Объем масляного бака | 60 мл |
| Уровень шума | 104 дБ |
| Вес | 3.6 кг |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Тип двигателя | Двухтактный |
| Характеристики двигателя внутреннего сгорания | |
| Объем двигателя | 45 куб. см |
| Мощность двигателя | 4.7 л. с. |
| Количество цилиндров | 1 |
| Емкость топливного бака | 550 мл |
| Расход топлива | 0.8 л/ч |
| Дополнительные функции | |
| Праймер | Да |
| Легкий запуск | Да |
| Тормоз цепи | Да |
- Цена: 3 024 ₴






