Комплектація
- пила бензинова GRAND БЖ 3400
- шина — 1 шт.
- ланцюг — 1 шт.
- ємність для приготування паливної суміші
- ключ універсальний
- картонна коробка
- інструкція з експлуатації
Легка бензопилка Grand БП-4700 PRO створена на основі 2-тактного двигуна, що дає змогу набирати високі оберти 8000 об/хв, що сприяє ефективному її використанню в побутових і виробничих умовах експлуатації. Об'єм двигуна становить 45 куб.см., посилена поршнева група завдяки хромованому покриттю на стінках циліндра, що неабияк підвищує експлуатаційний термін інструмента.
Ця модель ланцюгової пили є найкращою копією бензопилки Husqvarna 365 ,
Також зверніть увагу, що модель Grand БП-4700 PRO незамінна для людей старшого віку, для недосвідчених користувачів, жінок. Механізм легкого запуску замість вас штовхне маховик із потрібною швидкістю, вам тільки потрібно натягнути пусковий трос, механізм зробить роботу сам. А вага в говорить, що їй можна буде легко працювати довгі години без втоми для рук.
Мотопила зроблена з урахуванням сучасних норм і стандартів, знижена витрата палива та зменшена кількість шкідливих вихлопів. Бензопила Grand БП-4700 PRO це найкращий вибір у разі співвідношення ціна-якість.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRAND |
| Країна виробник | Чехія |
| Вага | 5.7 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина шини | 405 мм |
| Живлення | Бензиновий двигун |
| Крок ланцюга | 3/8" |
| Кількість обертів | 8000 об/хв |
| Об'єм масляного бака | 200 мл |
| Рівень шуму | 99 дБ |
| Стан | Новий |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Ємність паливного бака | 410 мл |
| Витрата палива | 0.7 л/год |
| Об'єм двигуна | 45 куб. см |
| Потужність двигуна | 6.3 к. с. |
| Додаткові функції | |
| Гальмо ланцюга | Так |
| Легкий запуск | Так |
| Праймер | Так |
| Система погашення вібрації | Так |
| Комплектація | |
| Захист від сколювання стружки, осколків | Так |
| Набір насадок | Так |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
- Ціна: 4 050 ₴








