Бензопила Grand БП-6300 — це потужна модель із металевою кришкою стартера, яка гарантує надійний захист і довгий термін експлуатації. Завдяки двотактному двигуну потужністю 4,6 кВт/6,3 к.с., ця модель легко розпилює дерево без зусиль. Довжина шини становить 450 мм, а швидкість ланцюга від 2800 до 11000 обертів на хвилину дає змогу працювати з деревом різної товщини.
Знижений рівень витрати палива, який становить від 0,8 до 1,5 літра на годину, робить Grand БП-6300 економною й ефективною. Забудьте про постійні заправки під час роботи.
Ефективна система автоматичного змащування ланцюга забезпечує тривалий термін експлуатації та збільшує ресурс ланцюга "супер зуб", яким комплектується пила. Швидкий доступ до повітряного фільтра допомагає зберегти пилку в чистоті та готовності до роботи.
Врівноважена вага пили лише 7,5 кг знижує навантаження на руки та забезпечує комфорт під час роботи. Усі металеві частини корпусу покриті протиударним покриттям, що робить пилку стійкою до механічних пошкоджень і додає довговічності.
Grand БЖ-6300 — ідеальний вибір для професіоналів і досвідчених користувачів, які шукають надійну, потужну та зручну бензопилу для різноманітних робіт. Необхідний помічник у вашій садовій роботі та догляді за природою.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRAND |
| Країна виробник | Чехія |
| Вага | 7.5 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина шини | 450 мм |
| Живлення | Бензиновий двигун |
| Крок ланцюга | 0.325" |
| Об'єм масляного бака | 260 мл |
| Рівень шуму | 110 дБ |
| Стан | Новий |
| Тип двигуна | Двотактний |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Ємність паливного бака | 550 мл |
| Об'єм двигуна | 52 куб. см |
| Потужність двигуна | 6.3 к. с. |
| Додаткові функції | |
| Гальмо ланцюга | Так |
| Легкий запуск | Так |
| Праймер | Так |
| Система погашення вібрації | Так |
| Комплектація | |
| Захист від сколювання стружки, осколків | Так |
| Набір насадок | Так |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
- Ціна: 3 240 ₴









