Ударний безщітковий шурупокрут Grand ДА 20/13 UBL 4,0 АЧ
- В наявності
- Код: Grand ДА 20/13 UBL
3 240 ₴
- +380 (63) 693-11-24
•Бесщіткові двигуни з високим ККД забезпечують більшу тривалість роботи без перезарядження акумулятора.
• Брак швидкозношуваних частин (щітки) збільшує загальний ресурс інструмента, дає змогу інструменту працювати довше на одному заряді акумулятора.
• Блокування шпинделя для швидкої зміни насадок однією рукою.
• Компактний, ергономічний дизайн корпусу дає змогу використовувати інструмент в обмеженому просторі.
• Електронне регулювання швидкості та реверс.
• 2-швидкісний редуктор.
• Ударний Режим
• Світлодіодне підсвічування робочої зони.
• Гачок для підвішування інструменту.
Характеристики Grand ДА 20/13 UBL :
Країна-виробник: Чехія
Тип акумуляторної батареї: Li-Ion
Тип двигуна: безщітковий
Напруга: 20 В
Діаметр патрона: 13 мм
Кількість обертів: I: 0-550 об/хв, II: 0-1400 об./хв.
Крутний момент 75 Нм
Ємність батареї: 4 А·год
Час заряджання: 1 год.
Кількість батарей: 2 шт.
Додаткові особливості: Прогумована ручка, Ударний режим
LED-підсвітка
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRAND |
| Країна виробник | Чехія |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Живлення | Акумулятор |
| Кількість ступенів затяжки | 25 |
| Максимальна кількість обертів | 1400 об/хв |
| Максимальний діаметр патрона | 13 мм |
| Максимальний крутний момент | 75 H*m |
| Матеріал корпусу редуктора | Метал |
| Мінімальний діаметр патрона | 0.8 мм |
| Режим інструменту | ударний |
| Стан | Новий |
| Тип | Шуруповерт |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 4 А. г |
| Напруга акумулятору | 20 В |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Час зарядки акумулятора | 1 годин |
| Додаткові функції | |
| Блокування шпинделя | Так |
| Захист від перевантажень | Так |
| Кількість швидкостей роботи | 2 |
| Підсвічування робочої зони | Так |
| Реверс | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Ударний режим | Так |
| Комплектація | |
| Додаткова рукоятка | Так |
| Додатковий акумулятор | Так |
| Прогумована рукоятка | Так |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
- Ціна: 3 240 ₴









