Тип двигуна – безщітковий
Напруга, В – 18
Номінальна потужність, кВт – 0,55
Швидкість ланцюга, м/с – 8
Довжина шини, дюйм – 6
Крок ланцюга, дюйм – 1/4
Кількість ланок ланцюга – 36
Обʼєм системи змащування ланцюга, мл – 10
Подача мастила – автоматична
Маса споряджена, кг -1.5
Гарантія 3 роки
Акумуляторна пила Vitals AKZ 1815y Kit – це унікальна модель, що вийшла у 2024 році, яку використовують у саду, на пікніках чи будівництві. Незначна вага, компактні розміри, шина 150 мм дозволяє використовувати її в най незручніших місцях.
Ланцюгова пила оснащена безщітковим двигуном, потужним акумулятором на 18В 3А/год з індикатором рівня заряду, а також автоматичною подачею мастила для змащення пиляльної гарнітури. Всі ці особливості забезпечують надійність, високу продуктивність і тривалий час експлуатації.
Особливості:
Безщітковий двигун;
Компактні розміри;
Автономія.
Комплектація:
Акумуляторна пила Vitals AKZ 1815y Kit;
Зарядний пристрій на один слот;
Акумулятор – 1 шт. 18V 3Ah;
Шина та ланцюг;
Ключ та напильник;
Кейс;
Інструкція та гарантійний талон.
Гарантія на цю модель складає 36 місяців, сервісні центри є майже по всій Україні.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Vitals |
| Страна производитель | Чехия |
| Вес | 1.5 кг |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Питание | Аккумулятор |
| Смазка цепи | Автоматическая (встроенная) |
| Шаг цепи | 1/4" |
| Количество оборотов | 380 об/мин |
| Фонарик | Да |
| Объем масляного бака | 70 мл |
| Состояние | Новое |
| Характеристики электродвигателя, аккумулятора | |
| Емкость аккумулятора | 3 А·ч |
| Напряжение аккумулятора | 18 В |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Комплектация | |
| Дополнительный аккумулятор | Нет |
| Тип упаковки | Пластиковый кейс |
Информация для заказа
- Цена: 2 450 ₴








