Безщітковий шурупокрут Grand ДА-21UBL/PRO безщітковий з ударом
Шурупокрут акумуляторний Grand ДА-21UBL/PRO використовується для свердління отворів у різних матеріалах, а також ідеально підійде для загвинчування та відгвинчування шурупів, гвинтів, саморізів. Живлення шурупокрута відбувається постійним струмом від літій-іонної акумуляторної батареї.
В арсеналі акумуляторного дриля-шурупокрута є регулювання крутного моменту, функція реверсивного обертання, перемикач діапазону швидкостей. Модель обладнана швидкозатискним патроном для легкої заміни робочих речей. Під час вибору врахуйте наявність у комплекті з інструментом двох акумуляторних батарей і зарядного пристрою.
Для комфортного транспортування акумуляторний дриль-шурупокрут укомплектований дуже зручним пластиковим кейсом. Купуйте шурупокрут акумуляторний Grand ДА-21UBL/PRO швидко та недорого в інтернет-магазині Техномікс.
Технічні характеристики шурупокрут без щітковий ударний Grand ДА-21UBL/PRO
- Джерело живлення — акумулятор
- Тип патрона — швидко затискний
- Діаметр патрона — 10 мм
- Тип акумулятора — Li-Ion
- Ємність — 2 ампери годин
- Напруга — 21 вольти
- Крутний момент — 45 Нм
- Регулювання крутного моменту — є
- Оберти перша швидкість — до 450 за хвилину
- Оберти друга швидкість — до 1750 за хвилину
- Регулювання обертів — є
- Кількість швидкостей — 2
- Удар — є
- Реверс — є
- Підсвітка — є
- Кейс — є
- Вага — 1,2 кг
- Гарантія — офіційна по всій Україні 12 місяців
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Гранд |
| Країна виробник | Чехія |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Живлення | Акумулятор |
| Кількість ступенів затяжки | 25 |
| Максимальна кількість обертів | 1750 об/хв |
| Максимальний діаметр патрона | 10 мм |
| Максимальний крутний момент | 45 H*m |
| Матеріал корпусу редуктора | Метал |
| Мінімальний діаметр патрона | 1 мм |
| Режим інструменту | ударний |
| Стан | Новий |
| Тип | Дрилі-шуруповерти |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 2 А. г |
| Напруга акумулятору | 21 В |
| Споживана потужність | 21 Вт |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Час зарядки акумулятора | 1 годин |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3 кг |
| Висота | 10 мм |
| Довжина | 28 мм |
| Ширина | 20 мм |
| Комплектація | |
| Гніздо для кріплення біт | Так |
| Додатковий акумулятор | Так |
| Прогумована рукоятка | Так |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
| Додаткові функції | |
| Кількість швидкостей роботи | 2 |
| Підсвічування робочої зони | Так |
| Реверс | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Ударний режим | Так |
| Функція міксер | Так |
- Ціна: 2 167 ₴


