Зернодробілка Млинок КМ-3500 ― потужна зернодробілка, чудово перемелює зерно, рис, ячмінь, боби, а також інші зернові культури, а також має функцію подрібнення кукурудзяних качанів ( має спеціальний патрубок для дроблення цілих качанів кукурудзи).
Кормоподрібнювач Млинок КМ-3500 з потужністю двигуна 3500 Вт забезпечує ефективне та швидке перероблення зерна. Завдяки високій продуктивності в 240 кг/год для зерна та 80 кг/год для кукурудзи, ви зможете швидко отримати необхідну кормову суміш.
Апарат обладнаний обвиткою двигуна з 100% меди, що гарантує надійну роботу та довгий термін експлуатації. Також він має захист від перевантаження, що запобігає пошкодженню під час роботи з важкими або жорсткими матеріалами.
Процес перероблення зерна стає легким і зручним завдяки місткому бункеру. Ви зможете завантажити велику кількість матеріалу, мінімізуючи час на його подавання. Крім того, у комплекті йдуть 4 сита різного діаметра, що дають змогу настроїти подрібнення під необхідну консистенцію.
Корпус і бункер моделі Млинок КМ-3500 виготовлені з міцного заліза, що забезпечує довговічність і стабільність роботи навіть за інтенсивного використання. Ви можете бути впевнені, що ця зернодробілка слугуватиме Вам довгі роки.
Завдяки високій продуктивності, зручності використання й міцної конструкції, кормоподрібнювач Млинок КМ-3500 стане незамінним помічником у вашому господарстві.
Особливості:
- Кнопка увімкнення
- Металевий корпус
- Висока продуктивність
- Малі витрати електроенергії
- Можливість кріплення до столу
- Наявність сітки по всьому периметру бункера
- Захисти від перегрівання та перепадів напруги
- Потужний двигун із повністю мідною обвиткою
- Можливість подрібнювати цільні качанці кукурудзи
- До комплекту постачання входять 4 сита з різним діаметром
- Ножі, що є в конструкції, мають тривалий термін експлуатації
Технічні характеристики:
- Тип — Зернодробілка-корморізка
- Перероблювана сировина — Кукурудзяні качалки, зернові
- Обмотка двигуна — 100% мідь
- Напруга мережі/Частота струму — 220 В/50 Гц
- Потужність двигуна ― 3500 Вт
- Кількість обертів двигуна — 2850 об./хв
- Продуктивність (Зерно) — 240 кг/год
- Продуктивність (кукурудза) — 80 кг/год
- Ступінь захисту — IP54
- Клас ізоляції — В
- Вага — 18,6 кг
Комплектація
- Кормоподрібнювач Млинок КМ-3500
- 4 сита різного діаметра
- Картонна коробка
- Гарантійний талон
- Інструкція з експлуатації
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Procraft |
| Страна производитель | Чехия |
| Количество оборотов двигателя | 2850 об/мин |
| Номинальное напряжение | 220 В |
| Объем приемного бункера | 10 л |
| Мощность двигателя | 2.5 кВт |
| Тип | Зернодробилка-корморезка |
| Тип привода | Электродвигатель (от сети) |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 19 кг |
| Высота | 36 мм |
| Длина | 36 мм |
| Ширина | 36 мм |
| Производительность, кг/час | |
| Зерно | 280 кг/час |
| Кукурузные початки | 100 кг/час |
- Цена: 2 950 ₴




