Акумуляторна ланцюгова пила PROFI-TEC PCS3540BL – потужний та надійний існтрумент, призначений для швидкого розпилювання свіжої, сухої та мокрої деревини різної товщини та конфігурації, деревостружкових плит, заготівлі дров із колод малого діаметра в побутових умовах.
Особливості акумуляторної ланцюгової пили PROFI-TEC PCS3540BL:
- Зручний та ергономічний дизайн;
- Швидкість пиляльного ланцюга 20 м/с;
- Витривалий безщітковий двигун;
- Високоякісні шина та ланцюг;
- Тривалий термін служби;
- Кнопка блокування від випадкового включення;
- Автоматичне змащення пиляльного ланцюга;
- Безключове регулювання натягу ланцюга;
- Рукоятка ергономічної форми повністю покрита спеціальною гумою;
- Низький рівень шуму та вібрації;
- Вся лінійка інструментів PROFI-TEC POWERLine сумісна та працює від батарей MAKITA LXT.
Комплект поставки:
- Акумуляторна ланцюгова пила PROFI-TEC PCS3540BL;
- Пиляльний ланцюг;
- Пиляльна шина 35 см;
- Захист пиляльного ланцюга;
- Акумулятор PT2040EP (4.0 Аг) ×2;
- Зарядний пристрій PCD20/2 dual;
- Інструкція з експлуатації;
- Гарантійний талон;
- Упаковка – картонна коробка.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Profitec |
| Страна производитель | Германия |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Длина шины | 350 мм |
| Питание | Аккумулятор |
| Смазка цепи | Автоматическая (встроенная) |
| Шаг цепи | 3/8" |
| Количество оборотов | 11000 об/мин |
| Расположение двигателя | Поперечное |
| Состояние | Новое |
| Скорость вращения цепи | 20 м/сек |
| Тип двигателя | Бесщеточный |
| Характеристики электродвигателя, аккумулятора | |
| Емкость аккумулятора | 4 А·ч |
| Напряжение аккумулятора | 40 В |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Дополнительные функции | |
| Тормоз цепи | Да |
| Легкий запуск | Да |
| Система гашения вибрации | Да |
| Время срабатывания тормоза цепи | 0.12 сек |
Информация для заказа
- Цена: 6 300 ₴








