Пила акумуляторна ланцюгова Grand АПЦ-20V/8-4 тушка (кейс, заряджання, 2 ланцюги, без акб)
Пила акумуляторна ланцюгова Grand АПЦ-20V/8"-4 — високоякісна мініпила, яка має широку сферу застосування. Завдяки роботі від акумулятора та компактних розмірів ця пилка ідеально підійде для робіт під час будівництва будинку, догляду за садом, також її можна використовувати на полюванні, риболовлі або просто під час відпочинку на природі. Пила Grand АПЦ-20V/8-4" обладнана безщітковим двигуном. Ця модель легко справляється із заготовками або гілками до 203 мм. Пила не вимагає будь-яких особливих навичок у роботі й обслуговуванні. Для початку роботи досить лише зарядити акумулятор!
Особливості:
живлення від акумулятора;
два ланцюги в комплекті;
захист двигуна від перевантаження;
безщітковий двигун;
висока швидкість роботи;
рекомендований акумулятор 20 В/4 А·год
заряджання акумулятора за 1.5 часа;
мала вага та компактні розміри.
Комплектація
пила акумуляторна Grand АПЦ-20V/8"-4;
пиляльна шина;
пиляльний ланцюг — 2 шт.;
імпульсний зарядний пристрій;
ключ-викрутка;
додаткова ручка;
посібник з експлуатації;
кейс.
Гарантія 12 місяців.
Характеристики електродвигуна, акумулятора
Додаткові функції
Комплектація
-
Стан
Нове
-
Виробник
GRAND
-
Країна виробник
Чехия
-
Живлення
Акумулятор
-
Довжина шини
203 мм
-
Крок ланцюга
1/4"
-
Вага
2.5 кг
-
Гарантійний термін
12 міс
-
Кількість обертів без навантаження
1450 м/хв
-
Тип акумулятора
Li-Ion
-
Безключове регулювання натягу ланцюга
Да
-
Блокування кнопки увімкнення
Да
-
Тип паковання
Пластиковий кейс
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRAND |
| Країна виробник | Чехія |
| Вага | 1.6 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина шини | 203 мм |
| Живлення | Акумулятор |
| Змазка ланцюга | Автоматична (вбудована) |
| Крок ланцюга | 1/4" |
| Кількість обертів | 1450 об/хв |
| Ліхтарик | Так |
| Стан | Новий |
| Швидкість обертання ланцюга | 25 м/сек |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Ємність акумулятору | 4 А. г |
| Напруга акумулятору | 20 В |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Час заряду акумулятора | 1 хв |
| Додаткові функції | |
| Безключове регулювання натягу ланцюга | Так |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Комплектація | |
| Додатковий акумулятор | Ні |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
- Ціна: 1 961 ₴








