Машина шліфувальна кутова акумуляторна Grand МШУ-12Li
Акумуляторна кутова шліфувальна машина Grand МШУ-12Li — це дуже компактна та зручна болгарка, яка стане незамінним помічником як для професіоналів, так і для прихильників ремонту та будівництва. Завдяки щітковому двигуну та максимальному діаметру диска 75 мм ця машина забезпечить високу ефективність і якість оброблення поверхонь.
Кількість обертів шліфувальної машини становить 12 000 об/хв, що дає змогу швидко й ефективно обробляти поверхні різних матеріалів. Машина обладнана функцією від перевантаження, що гарантує безпеку під час роботи.
Шліфувальна машина обладнана індикатором заряду батареї, який допоможе своєчасно зарядити акумулятор і уникнути перерв у роботі. Прогумований держак забезпечує зручне та надійне захоплення під час роботи. Інструмент постачається в пластиковому кейсі, що забезпечує його зручне зберігання і транспортування
Комплект постачання містить два Li-ion акумулятори по 12 В/2 А·год, що дає змогу працювати без перерви. Швидке заряджання забезпечує повний зарядний пристрій акумулятора лише за 1 годину, що робить роботу зручною та продуктивною.
Характеристики:
Акумулятор 12 В/2 А·год, 2 шт.
Діаметр диска 75 мм,
Діаметр отвору диска 10 мм,
Індикатор заряду батареї +,
Кейс +,
Кількість обертів 0-12000 об/хв,
Тип двигуна — Щетковий,
Функція захисту від антиперевантаження +,
Тип акумулятора Li-Ion,
Час заряджання 1 год
Комплектність:
Болгарка GRAND МШУ-12Li;
Акумулятор 12 В/2 А·год — 2 шт.
Зарядний пристрій
Інструкція
Кейс
Гарантія 12 місяців.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRAND |
| Країна виробник | Чехія |
| Ємність акумулятору | 2 А. г |
| Вага | 1.8 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Живлення | Акумулятор |
| Максимальна кількість обертів | 12000 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 75 мм |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Тип шліфмашини | кутова (болгарка) |
| Тип двигуна | Щітковий |
| Комплектація | |
| Додатковий акумулятор | Так |
| Кейс в комплекті | Так |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
| Додаткові функції | |
| Підтримка постійного числа обертів під навантаженням | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
- Ціна: 1 242 ₴





