Напівавтомат Grand MIG-ММА-320
Наявність безлічі позитивних відгуків змушує відвідувачів інтернет-магазина звернути увагу на зварювальний інвертений напівавтомат MIG-ММА-320.
Ця серія зварювального інструменту не вимагає трудомісткого обслуговування, має високий робочий ресурс.
Обладнання обладнується механізмом для плавного подавання дроту, функцією антизалипання електрода та гарячого старту.
Товар із тривалим робочим циклом не перегрівається, дає змогу оператору встановлювати повний контроль над поточними показниками струму та напруги.
Високий рівень ККД і просте керування характеризують напівавтомат MIG-ММА-320, який представлений у лінійці чеського виробника Grand.
Особливості напівавтомату Grand 320:
- Режими роботи (дротоку, електрод);
- фірмовий механізм протягування дроту;
- Надійні байонети (роз'єми) зварювальних кабелей;
- Електронний дисплей
- Точне настроювання параметрів струму, напруги та швидкості протягування дроту;
Тех. дані напівавтомату Grand MIG/MMA-320:
- Робота від мережі ~220 ± 10% вольтів
- Регулювання вихідної напруги — 16,5-21 В
- Частота, 50-60 Гц;
- Максимальна споживана потужність — 3,8 кВт
- Швидкість подавання дроту — 2-13 м/хв.
- Зварювальний струм - 20-320 Амперів;
- Діаметр електрода — від 1,6 до 5 мм;
- Діаметр дроту: 0.8-1 мм.
- ККД — 80%
- Тривалість увімкнення на максимальному струмі: 60%
- Функция "Hot Start"
- Функція "Anti Sticking"
- Клас ізоляції — F
- Клас захисту — IP21
- Рекомендована товщина зварюваного матеріалу — понад 0,5 мм
Комплект постачання
- Зварювальний напівавтомат інверторний Grand MIG/MMA-320
- Зварювальна маска (проста зі склом)
- Кабелі (тримач електрода 1,6 метра та маса 1,1 метра)
- Єврорукав (для дроту) 2,0 метра
- Запасна форсунка
- Котушка дроту — 0,45 кг
- Щітка для зняття шлаку
- Ремінь
- Книжка-інструкція
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRAND |
| Країна виробник | Чехія |
| Ємність котушки для зварювального дроту | 1 кг |
| Вага | 4 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Завантаження дроту | Бічна |
| Максимальна швидкість подачі дроту | 13 м/хв |
| Максимальний діаметр дроту | 1 мм |
| Максимальний зварювальний струм | 320 А |
| Мінімальна швидкість подачі дроту | 2.5 м/хв |
| Мінімальний діаметр дроту | 0.8 мм |
| Мінімальний зварювальний струм | 20 А |
| Напруга живильної мережі | 220 В |
| Номінальна споживана потужність | 5 кВт |
| Ступінь захисту IP | 21 |
| Тривалість навантаження | 60 % |
| Частота струму | 50 Гц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 780 ₴



