Гравер Grand МГ-970M призначена для робіт із зачищення, шліфування, гравіювання. Такий інструмент може стати необхідним під час роботи з деревом, металом, керамікою й багатьох інших матеріалів.
Основною перевагою інструмента такого формату є максимальна зручність у застосуванні
Особливості:
- Висока потужність
- Високі оберти двигуна
- Регулювання обертів педаллю
- Підвісна конструкція
- Плавне регулювання швидкості
- Якісний ключовий патрон
- Універсальна цанга
- Гнучкий вал
- Максимально зручний у застосуванні
Характеристики:
- Напруга: 230 В/50 Гц
- Потужність: 970Вт
- Кількість обертів: 0-22000об/хв
- Кулачковий патрон: 0,6-6мм
- Гнучкий вал
Комплектація
- Машина Grand МГ-970М Dremel
- Педаль
- Гнучкий вал
- Інструкція.
- Гарантійний талон
- Гарантія 12 міс
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRAND |
| Країна виробник | Чехія |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | багатофункціональна |
| Споживана потужність | 970 Вт |
| Максимальна кількість обертів | 22000 об/хв |
| Вага | 2.5 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Розмір цанги | 6 мм |
| Живлення | Мережа 220В |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Комплектація | |
| Кейс в комплекті | Ні |
| Тип упаковки | Картонна коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 754 ₴




