Стіношліфувальна машина Grand МШС-225/1700 (Жираф)
Стіношліфувальна машина Grand МШС-225/1700 — високоякісний продуктивний інструмент професійного класу, основним призначенням якого є обробка, шліфування стін, стель і підлог.
Мотор має високу потужність 1700 ватів, що цілком досить для роботи за максимальних навантажень. Висока якість результату шліфування забезпечується 2100 обертів за хвилину на холостому ходу. Також модель Grand МШС-225/1700 має кілька інших особливостей: плавний пуск, фіксація шліфувальної шкірки на липучці, можливість під'єднання пилососа, підтримка обертів під навантаженням, збірка для пилу зі шлангом, регулювання обертів і великий комплект змінних наждачних кіл.
Інші особливості Grand МШС-225/1700
- Ергономічний дизайн
- Підсвітка робочої зони
- Прогумований держак
- Регулятор обертів
- Плавний пуск
- Регулятор сили всмоктування
- Подовжений мережевий кабель
- Фіксація наждачного паперу на липучці
- Комплект змінних кіл
Технічні характеристики Grand МШС-225/1700
- Тип — полірувальна машина для стін
- Потужність — 1700 ватів
- Живиться від мережі 220 вольтів 50 герц
- Діаметр диска — 225 мм
- Регулювання обертів — є
- Оберти — 1000-2100 за хвилину
- Блокування кнопки вмикання — є
- Плавний пуск — є
- Регулювання сили всмоктування — є
- Довжина мережевого кабелю — 5 метрів
- Вага — 5,5 кг
- Гарантія — офіційна в Україні 1 рік
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRAND |
| Країна виробник | Чехія |
| Вага | 5.5 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Кріплення шліфувального листа | Липучка |
| Максимальна кількість обертів | 2100 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 255 мм |
| Споживана потужність | 1700 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | полірувальна |
| Додаткові функції | |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 541 ₴






