Свердлильний верстат Grand НС-1650 — модель із високою потужністю за малого габариту в лінійці свердлильних верстатів. Скромні розміри дають змогу встановити верстат у гаражі, домашній майстерні та навіть у себе вдома. Призначений для виконання свердлильних робіт у металі, деревині, пластмасі, а також в інших будматеріалах.
Grand НС-1650 має 5 швидкостей, оберти регулюються в межах від 580 до 2650 об./хв через переставлення натяжного ременя на інший шків, у коробці подав. Прозорий пластиковий екран кріпиться поверх патрона, його функція — запобігти потраплянню стружки в очі та на тіло робітника. Патрон трикулачковий, затискає хвостовик свердла діаметром до 16 мм і максимально опускається вниз на 50 мм.
Опорний майданчик можна повертати під кут (до 45) і регулювати за висотою — це дає змогу працювати з масивнішими заготовками. Для надійної фіксації деталі передбачені спеціальні лещата, які встановлюються в пази на металевій опорі та фіксуються кріпленнями. Модель виділяється наявністю потужного 1650 Вт двигуна, невеликою масою та гарною якістю збирання. Для надання більшої стійкості та зменшення вібрації, верстат можна закріпити на робочому столі за допомогою отворів на станині.
Настільний свердлильний верстат НС-1650 | GRAND
Особливості:
- - Обладнаний кріпленням для верстата.
- - Можливість повороту робочого стола на 360 градусів.
- - П'ять швидкісних режимів.
- - Потужний і надійний електродвигун.
- - Подвійна електроізоляція.
- - Робочі вали встановлені на опорні підшипники.
Характеристики:
- - Живлення: Мережа
- - Напруга: 220 (В)
- - Кількість обертів (об/хв): 1 швидкість 580
- - Кількість обертів (об/хв): 2 швидкість 915
- - Кількість обертів (об/хв): 3 швидкість 1430
- - Кількість обертів (об/хв): 4 швидкість 1950
- - Кількість обертів (об/хв): 5 швидкість 2650
- - Затискач патрона: 16 (мм)
- - Хід шпинделя: 50 (мм)
- - Відстань від осі шпинделя до стійки: 104 (мм)
- - Кут нахилу робочого столу: 45°
- - Потужність: 1650 Вт
- - Кількість швидкостей: 5
- - Розміри (ВхШхГ): 59.5х18.5х35 см
- - Вага: 18 кг
Комплектація
- - Свердлильний верстат Grand НС-1650
- - Трикулачковий патрон 2 шт (13 і 16 мм)
- - Затискний ключ
- - Гвинтові лещата
- - Набір гвинтів
- - Інструкція користувача
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRAND |
| Країна виробник | Чехія |
| Діаметр свердла | 16 мм |
| Кут нахилу | 45 град. |
| Кількість обертів холостого ходу | 2650 об/хв |
| Кількість швидкостей | 5 шт. |
| Споживана потужність | 1650 кВт |
| Стан | Новий |
| Тип верстата | Вертикально-свердлильний |
| Тип електродвигуна верстата | асинхронний |
| Загальні параметри | |
| Вага | 17 кг |
| Параметри мережі | |
| Напруга | 230 В |
| Частота | 50 GHz |
- Ціна: 4 590 ₴






