Свердлильний верстат Eltos HCC 1500 є компактною моделлю, яка допоможе впоратися з такими завданнями, як свердління,зенкування і розсвердлювання отворів у різних типах матеріалів. Модель Eltos HCC 1500 обладнується електродвигуном потужністю 1500 Вт. До комплекту входять два патрони діаметрами 13-16 мм, а також лещата, за допомогою яких можна легко утримувати необхідну деталь. Великим плюсом свердлильного верстата Eltos HCC 1500 є можливість вибрати потрібні оберти 580-2650 об/хв під час роботи з різними матеріалами.
ОСОБЕННОСТИ:
- 5 режимів
- Лещата з можливістю регулювання
- Надійна фіксація заготовки
- Обмежувач глибини свердління
- Зміна передавального числа ременем
- Ключовий патрон на 13 і 16 мм
КОМПЛЕКТАЦИЯ:
- Свердлильний верстат Eltos HCC 1500
- Патрон ключовий 16 мм
- Патрон ключовий — 13 мм
- Ключ патрона
- Затискні лещата
- Картонне паковання
- Інструкція з експлуатації
Виробник: Елтос
Потужність: 1500 Вт
Мінімальні оберти: 580об/хв
Максимальні оберти: 2650об/хв
Діаметр патрона: 13/16мм
Вага: 19кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Eltos |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кількість обертів холостого ходу | 2650 об/хв |
| Кількість швидкостей | 5 шт. |
| Стан | Новий |
| Тип верстата | Вертикально-свердлильний |
| Тип електродвигуна верстата | асинхронний |
| ЧПУ | Ні |
| Загальні параметри | |
| Вага | 17 кг |
| Додаткові параметри | |
| Глибина свердління | 50 мм |
| Параметри мережі | |
| Частота | 50 GHz |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 128 ₴






