Ланцюгова електропила Eltos ПЦ-2600 (2,6 кВт; шина 35 см)
Пила ланцюгова електрична Eltos ПЦ-2600 призначена для заготівлі дров, догляду за присадибною ділянкою. Потужність двигуна цієї моделі 2600 Вт дає змогу здійснювати високопродуктивний робочий процес.
Зазначимо, що напрямна шина виготовлена з високоякісного металу та не піддається деформації під час навантажень. Подавання оливи на ланцюг автоматичне, так що для змащення ланцюга не потрібно буде відвертати увагу від роботи.
Корпус інструмента виготовлений із міцного ударостійкого ABS пластику. Не можна не зазначити автоматичну підтяжку ланцюга в цій моделі, тепер можна забути про додаткові інструменти під час роботи. Електропила дуже проста в експлуатації та догляді.
Особливості:
- - автоматичне натягування ланцюга
- - автоматичне змащення ланцюга
- - металеві приводні шестерні
- - захист від випадкового увімкнення
- - розпилювання можна викликати в будь-якому положенні пили
- - передній захист рук
- - Заливний отвір для змащення ланцюга зверху, запобігає течі оливи під час тривалого зберігання.
Характеристики:
- Напруга мережі/Частота струму: 220-230/50 В/Гц
- Потужність: 2600 Вт
- Швидкість ланцюга: 480 м/хв
- Довжина шини: 35 см
- Кількість провідних ланок: 52 ланки
- Товщина паза шини: 1.3 мм.
- Шаг цепи: 3/8"
- Об'єм оливного бачка: 260 мл
- Рівень шуму: звукова потужність 110 дБ
- Вага із шиною й ланцюгом: 3.5 кг
Комплектація
- - Електропила Eltos ПЦ-2600
- - шина 35 см
- - Ланцюг
- - ключ-викрутка
- - Інструкція користувача
- - картонна упаковка
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Eltos |
| Країна виробник | Німеччина |
| Живлення | Мережа 220В |
| Довжина шини | 350 мм |
| Крок ланцюга | 3/8" |
| Швидкість обертання ланцюга | 8 м/сек |
| Об'єм масляного бака | 260 мл |
| Вага | 3.5 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Змазка ланцюга | Автоматична (вбудована) |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Споживана потужність | 2600 Вт |
| Додаткові функції | |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 998 ₴



