Коса бензинова YamaMoto SRM- 520 (3 диски + котушка)
Кожна людина має приватну оселю або дачну ділянку з городом рано чи пізно стикається з проблемою швидкого покосу трави та бур'янів. Це завдання з легкістю можна вирішити, якщо купити коса бензинова Yamamoto SRM-520 . Її потужність досягає максимального значення в 6.7 кінських сил, частота обертів двигуна водночас 9000 об./хв. Як різальний інструмент можна використовувати як автоматичну котушку з волосінню, так і металеві насадки (ножи) з різними кількістю зубів. До комплектації коса бензинова Yamamoto SRM-520 також входить зручний плечовий ремінь, який неабияк знижує навантаження на тулуб оператора під час роботи та транспортування коси.Коса бензинова Yamamoto SRM 520 має двигун двотактного типу та працює на суміші бензину з олією в пропорції 25:1. Під час її приготування необхідно пам'ятати, що вона придатна до використання не більш ніж 10 днів. Перед початком роботи інструментом необхідно прибрати з ділянки камені, гілки, залишки будівельного та побутового сміття, які можуть призвести до виходу з ладу ножів або котушки.
Коса бензинова Yamamoto SRM-520 комплектується: ніж на 3 лопаті, ножі 8 лопатей для заготівлі сіна, 40-ка зубна фреза, автоматична котушка з волосінню, інструкція зі збирання й обслуговування, гарантійний талон
| Тип: | Комбісистема |
| Живлення: | Бензин |
| Потужність мотокоси: | 5 л.с. |
| Двигун | Двотактний |
| Об'єм двигуна: | 52 см3 |
| Об'єм паливного бака: | 1.2 л |
| Різальна система: | Волосінь + ніж |
| Система пуску: | Електростарт |
| Товщина волосіні: | 2.4 мм |
| Ремінь: | Рюкзачний |
| Вага: | 6 кг |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gary Yamamoto |
| Країна виробник | Японія |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Живлення | Бензиновий двигун |
| Максимальна кількість обертів | 13000 об/хв |
| Максимальна ширина скошування | 415 мм |
| Потужність двигуна | 5 к. с. |
| Розташування двигуна | Зверху |
| Ріжучий елемент | Волосінь і ніж |
| Стан | Новий |
| Тип | Мотокоса |
| Тип штанги | Пряма |
| Ширина скошування ліски | 415 мм |
| Ширина скошування ножа | 254 мм |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 6 кг |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Об'єм двигуна | 52 куб. см |
| Об'єм паливного бака | 1.2 л |
| Тактность двигуна | Двотактний |
| Додаткові характеристики | |
| Плечовий ремінь | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 612 ₴






