Електропила ланцюгова Yamamoto ECS-2850 — високоякісний продуктивний інструмент, який буде цікавим як аматорам, так і професіоналам. Ця пила ідеально підійде для робіт під час будівництва будинку, заготівлі дров, догляду за садом. Автоматичне мастило (плунжерним насосом) ланцюга неабияк спрощує роботу з інструментом. Пила не вимагає будь-яких особливих навичок у роботі й обслуговуванні. Для початку роботи досить лише залити оливу для змащення ланцюга та під'єднати інструмент до мережі живлення 220 В! Модель Yamamoto ECS-2850 для підвищення безпеки оператора має низку захисних пристроїв: кнопка блокування увімкнення, (захист від випадкового натискання пускової кнопки), інерційний важіль (екстрене гальмування ланцюга в разі відскоку пилки).
ОСОБЕННОСТИ:
-
кнопкаблокування увімкнення;
-
надійний електродвигун;
-
аварійна зупинка ланцюга;
-
автоматичне змащення ланцюга;
-
низький рівень шуму;
-
поздовжнє розташування двигуна.
КОМПЛЕКТАЦИЯ:
-
пила ланцюгова Yamamoto ECS-2850;
-
пиляльна шина;
-
пиляльний ланцюг;
-
захисний чохол;
-
посібник з експлуатації;
-
картонна упаковка.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gary Yamamoto |
| Країна виробник | Японія |
| Вага | 6 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина шини | 405 мм |
| Живлення | Мережа 220В |
| Змазка ланцюга | Автоматична (вбудована) |
| Крок ланцюга | 3/8" |
| Об'єм масляного бака | 260 мл |
| Розташування двигуна | Поздовжнє |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції | |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Споживана потужність | 2850 Вт |
- Ціна: 2 941 ₴


