Мотокоса КеДР БГ 4700 застосовується для озеленення газонів. Модель проста у використанні та вирізняється невисокою ціною. Хромовані стінки циліндрів продовжують термін експлуатації двигуна. Такий двигун із великим ресурсом двигуна слугуватиме набагато довше, навіть з урахуванням інтенсивного використання інструмента в професійній сфері. Завдяки простій системі пуску трос стартера має мінімальний опір, тому немає ризику пошкодити кришку стартера під час запуску. Бензотример КЕДР БГ 4700 — це висока якість і доступна ціна. Тому, якщо ви хочете купити кущоріз, ми рекомендуємо його. Ця конструкція також забезпечує надійний і легкий запуск інструмента і може бути швидко налаштована для використання. Сучасна система гасіння вібрації гарантує простоту та якість роботи кущоріза, знижує відчутні вібрації під час роботи, що також робить її зручною.
Особливості:
-
Циліндр із хромованим покриттям
-
Напівавтоматична шпуля
-
Антивібраційна система
-
Зручний праймер
-
Легкий старт
-
Алюмінієва суцільна штанга
-
Роздільні ергономічні ручки
Комплектація
-
Мотокоса КЕДР БГ 4700
-
Плечовий ремінь
-
Витратні матеріали
-
Ємність для суміші
-
Посібник користування
-
Пакувальна коробка
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Кедр |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Живлення | Бензиновий двигун |
| Максимальна кількість обертів | 13000 об/хв |
| Максимальна ширина скошування | 415 мм |
| Ріжучий елемент | Волосінь і ніж |
| Стан | Новий |
| Тип | Мотокоса |
| Тип штанги | Пряма |
| Ширина скошування ліски | 415 мм |
| Ширина скошування ножа | 254 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Антивібраційна система | Так |
| Тип рукоятки | U-подібна (велосипедний) |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 7.5 кг |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Об'єм двигуна | 43 куб. см |
| Об'єм паливного бака | 1.2 л |
| Тактность двигуна | Двотактний |
- Ціна: 3 123 ₴





