Тример Кедр БГ-4900 підходить не тільки для стриження газону та молодих рослин, але й для розчищення ділянки від трави, що злежується, й обрізання гілок. З таким помічником легко підтримувати лад на присадибній ділянці, у парку та дворі. Ця модель однаково успішно застосовується і в побутових і професійних цілях. Запускає ручний, за допомогою шнура стартера, який надійно закріплений.
З двигуном потужністю 4,9 кВт будь-які роботи виконуватимуться швидко. Бензокоса Кедр 4900 обладнана сучасним карбюратором і металевим редуктором — збільшує зносостійкість агрегата. Суцільнометалевий вал, що розміщений всередині штанги, дає змогу використовувати інструмент для серйозних навантажень. Коса має захисний кожух, що оберігає внутрішні вузли від механічних пошкоджень і потрапляння пилу і бруду. Встановлення антивібраційної системи й ергономічних ручок забезпечила комфорт під час експлуатації мотокоси
Характеристика:
- Клас інструмента напівпрофесійний
- Тип двигуна двотактний
- Паливо бензин/олива 2T
- Потужність (кВт) 4,9
- Робочий об'єм (див. куб.) 48
- Максимальні оберти (об./хв) 9500
- Об'єм паливного бака (мл) 1200
- Тип штанги цілісна
- Тип приводу кований сталевий вал
- Легкий запуск
- Праймер Є
- Тип керма велосипедний
- Діаметр косіння Ніж/Ліска/Фреза (мм) 230/415/255
- Подавання волосіні напівавтоматичне
- Вага (кг) 5,5
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Кедр |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Живлення | Бензиновий двигун |
| Максимальна кількість обертів | 9500 об/хв |
| Максимальна ширина скошування | 415 мм |
| Потужність двигуна | 6.3 к. с. |
| Розташування двигуна | Зверху |
| Ріжучий елемент | Волосінь і ніж |
| Стан | Новий |
| Тип | Мотокоса |
| Тип штанги | Пряма |
| Ширина скошування ліски | 415 мм |
| Ширина скошування ножа | 230 мм |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 5.5 кг |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Об'єм двигуна | 48 куб. см |
| Об'єм паливного бака | 1.2 л |
| Тактность двигуна | Двотактний |
| Додаткові характеристики | |
| Плечовий ремінь | Так |
| Тип рукоятки | U-подібна (велосипедний) |
- Ціна: 3 097 ₴






