Бензиновий тример Кедр БГ-5500
Укомплектована найбільшою кількістю додаткових ножів — їх 5 і 2 котушки з волосінню. Бензокоса кедр БГ-5500 — це проф інструмент, який обладнаний потужним двотактним двигуном 5500 ватів, а отже, готовий до роботи будь-якої складності та водночас двигун дуже економний.
Карбюратор японський Walbro розроблений на основі ліцензії компанії Mitsubishi. Поршнева група посилена та має ресурс на 5 років роботи. Редуктор повністю металевий, а поршень хромований. Колінвал і шатун двигуна ковані. Повітряний фільтр знімний, що прискорить обслуговування тримера. Плавний пуск, а система підкачування палива — праймер.
Посилена система стартера, що не допустить обривання шнура. Низький рівень шуму та вібрації. Обладнаний спеціальним захистом від вимкнення та перегрівання. Плавний пуск і ергономічний двигун.
Технічні характеристики бензокоса Кедр БГ-5500- Двигун — двотактний, бензиновий
- Потужність двигуна — 5500 ватів
- Різальний елемент — 5 ножів, 1 котушка з волосінню, 1 павук
- Об'єм двигуна — 52 кубічних сантиметри
- Тип охолодження двигуна — автоматичне повітряне
- Об'єм паливного бака — 1,2 літра
- Оберти — 13 000 за хвилину
- Ширина скоса — 42 сантиметри
- Вага — 7 кг
Комплектація мотокоси Кедр БГ-5500
- 5 ножів
- 1 котушка з волосінню
- 1 диск із волосінню павук
- мірна ємність для змішування бензину та оливи
- лійка
- набір ключів
- паспорт
- штанга розбірна, регульована за висотою
- якісний ремінь рюкзак на два плеча
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Кедр |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Живлення | Бензиновий двигун |
| Максимальна кількість обертів | 13000 об/хв |
| Максимальна ширина скошування | 415 мм |
| Потужність двигуна | 7.5 к. с. |
| Ріжучий елемент | Волосінь і ніж |
| Стан | Новий |
| Тип | Мотокоса |
| Тип штанги | Пряма |
| Ширина скошування ліски | 415 мм |
| Ширина скошування ножа | 254 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Антивібраційна система | Так |
| Плечовий ремінь | Так |
| Регулювання ручки по висоті | Так |
| Тип рукоятки | U-подібна (велосипедний) |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 7 кг |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Об'єм двигуна | 52 куб. см |
| Об'єм паливного бака | 1.2 л |
| Тактность двигуна | Двотактний |
- Ціна: 3 533 ₴





