Лещата настільні у комплекті з поворотною плитою Holzmann WBS 200N
- В наявності
- Код: WBS200N
10 940 ₴
+380 (67) 966-18-69
- +380 (63) 693-11-24
- Розмір ковадла: 120x120 мм
- Ширина губок: 200 мм
- Висота губок: 21 мм
- Макс. розчин: 175 мм
- Маса нетто: 26 кг
- Матеріал: чавун
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Holzmann |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 26 кг |
| Висота | 250 мм |
| Довжина | 510 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота щелепи | 21 мм |
| Макс. Розвага | 175 мм |
| Матеріал | Чавун |
| Розмір ковадлані | 120x120 мм |
| Ширина губки | 200 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 940 ₴

