Стійки майстерні під авто посилені, шпильки, замки, гумки 2 шт TAGRED TA248
- В наявності
- Код: TA248
1 510 ₴
+380 (67) 966-18-69
- +380 (63) 693-11-24
Стійки майстерні під авто посилені, шпильки, замки, гумки 2 шт TAGRED TA248 можуть утримувати предмети вагою до 3 тон. Вони виготовлені з високоякісних матеріалів, мають запобіжник, гумові ковпачки та механізм, який дозволяє дуже точно регулювати висоту на кількох рівнях.
У комплекті:
- 2 стійки з замками безпеки
- вантажопід’ємність до 3 тонн
- гумові накладки
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tagred |
| Вага | 5.5 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 145 мм |
| Діаметр | 38 мм мм |
| Максимальна висота | 425 мм |
| Мінімальна висота | 285 мм |
| Напруга | 12 V В |
| Корисне навантаження | 3000 кг |
| Продуктивність | 12 л/хв куб. м/хв |
| Розмір основи | 180x190 мм |
| Швидкість обертання | 8500 об./хв |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 510 ₴










