ОСОБЛИВОСТІ ТА ПЕРЕВАГИ:
-
Завдяки обробляючому барабану, відповідний отвір в залежності від діаметра труби і профілю.
-
Кут відкриття до 50 ° завдяки лещатам, що обертаються.
-
Абразивний шліфувальний верстат можна легко і швидко замінити.
-
Відкриття ластівчин хвіст на поверхні труби завдяки похилому корпусу.
-
Функція переміщення лещат вправо-вліво і вперед-назад (система підшипників).
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tugra |
| Загальні параметри | |
| Вага | 360 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантувати | 12 місяців |
| Діаметр хожиму труби | Ø40 — 140 мм |
| Потужністю | 3 кВт |
| Загальні розміри | 1600x910x1360 мм |
| Пила бренд | 150x2000 мм |
| Швидкість роботи | 1400/2800 об/хв |
| Стандартні мандри | 76, 90, 114 мм |
| Тип машини | Смуга |
Інформація для замовлення
- Ціна: 323 580 ₴










