ПРИЗНАЧЕННЯ:
Призначений для поздовжнього, поперечного і кутового розкрою плитних матеріалів (МДФ, ДВП, ДСтП і клеєних щитів) облицьованих і ламінованих, а також заготовок з масивної деревини, з попереднім підрізом нижньої кромки для виключення відколів. Можливий як штучний, так і пакетний розкрій заготовок, а також нахил пильного вузла до 45 ° у вертикальній площині.
ОБЛАСТЬ ВИКОРИСТАННЯ:
Ідеально підходить для застосування на підприємствах з виробництва всіх видів меблів, столярно-будівельних виробів і інших деревообробних виробництвах.
ГОТОВІ ВИРОБИ:


Основні моменти:
- з точним алюмінієвим висувним столом і подовжувачем ідеально підходить для обробки заготовок і різання панелей за розміром
- Чавунний робочий стіл (935 x 610 мм) вкл. розширення столу (900 x 500 мм) і розширення столу (600 x 520 мм) з міцної сталевої конструкції
- виносний стіл 900 x 500 мм + поперечна планка 1200 - 2280 мм
- в тому числі підбивач з власним двигуном і ручним регулюванням висоти та боків
- пиляльне полотно з ручним нахилом 0°-45° (через індикатор кута)
- ручне регулювання висоти основного пильного полотна та підрізника
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Holzmann |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 490/570 кг кг |
| Виходи аспірації | 100 мм |
| Гарантувати | 24 місяці |
| Потужність головного пиляльного двигуна | 5,5 кВт |
| Оберти головного диска | 4000/6000 об./хв |
| Загальні розміри кімнати | 3100x1800x890 мм |
| Переміщення розміру таблиці | 1600x370 мм |
| Живлення двигуна підрізування пили | 0,75 кВт |
| Подрыв скорости диска | 8000 об./хв |
| Транспортні розміри | 1400x1150x1130 мм |
| Кут пилки | 0 – 45° |
| Ширина різання (правий паралельний стоп) | 1250 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 260 940 ₴









