Зарядний пристрій FGT CH202 - надійний пристрій, використовується для заряджання всіх типів акумуляторних батарей ідентичної посадки та призначений для заряджання однієї батареї.
Характеристики:
- Напруга живлення: 230 В
- Частота струму: 50 Гц
- Вихідна напруга: 20 В
- Струм зарядки: 2.0 А
Особливості зарядного пристрою:
- Охолодження акумуляторної батареї, під час заряджання.
- Контроль працездатності акумуляторної батареї;
- Індикатор поточного стану зарядного пристрою;
- Стабільність та надійність;
- Ударостійкий корпус;
- Простота експлуатації.
Комплект поставки:
- Зарядний пристрій FGT CH202;
- Гарантійний талон;
- Упаковка – картонна коробка.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | FGT |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Чорний |
| Кількість акумуляторів, що заряджаються | 1 шт. |
| Напруга живильної мережі | 220 В |
| Напруга зарядки | 20 В |
| Стан | Новий |
| Струм заряду | 2 А |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Тип зарядного пристрою | Імпульсні |
| Час зарядки | 1 годин |
| Габаритні розміри | |
| Маса | 0.5 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 378 ₴




