Кейс для інструментів FGT MacPack C2 – це міцний та місткий кейс універсального призначення, використовується як для ручного транспортування різних інструментів та приладдя, так і для зберігання в майстерні або в багажнику машини необхідних для роботи інструментів.
Габарити: 590x340x150 mm
Особливості кейсу для інструментів:
- Ударостійкий корпус з ABS-пластика сприяє тривалому терміну служби та захищає інструменти від ударів та пошкоджень;
- Зручна ручка значно полегшує перенесення інструменту на далекі відстані;
- Спеціальна конструкція кейсу забезпечує надійний захист від вологи та пилу;
- Має достатній внутрішній об’єм, щоб вмістити різні типи електроінструментів, включаючи дрилі, шліфувальні машини, електролобзики та інші;
- На кришці є спеціальні заглиблення для пальців, що робить процес транспортування максимально комфортним;
Кожен кейс серії MacPack оснащений чотирма затискачами, що забезпечують швидке та надійне встановлення кейсів один над одним.
Комплект поставки:
- Кейс для інструментів FGT MacPack C2.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | FGT |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Тип | Кейс (органайзер) |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 150 мм |
| Довжина | 590 мм |
| Ширина | 340 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 050 ₴




