Акумуляторний гайковерт FGT FTW550 – передове рішення для професійного та побутового використання у сфері монтажних, чи автообслуговуючих робіт. Маючи передові характеристики та вдалий дизайн, він стане вашим незамінним помічником на будівництві, в гаражі або на виробництві.
Характеристики:
- Напруга акумулятора: 20 В
- Крутний момент: 550 Нм
- 3 режими зусиль (0-1800 | 2600 | 3400 уд/хв)
- Електронне регулювання обертів (0-2800 об/хв)
- Кількість режимів роботи: 3
- Тип двигуна: Безщітковий (Brushless)
- Тип патрона: 1/2'' квадрат
Комплект поставки:
- - Акумуляторний гайковерт FGT FTW550;
- - Акумуляторна батарея FGT В2040 х2;
- - Зарядний пристрій FGT CH202;
- - Сумка для зберігання та транспортування.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | FGT |
| Тип патрона | Квадрат 1/2" |
| Режим інструменту | ударний |
| Максимальний крутний момент | 550 H*m |
| Живлення | Акумулятор |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Ємність акумулятору | 4 А. г |
| Напруга акумулятору | 20 В |
| Вага | 1.2 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Час зарядки акумулятора | 1 годин |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції | |
| Ударний режим | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Сумка-чохол |
| Додатковий акумулятор | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 236 ₴










