Акумуляторна кутова шліфмашина FGT FAG203 - відмінна болгарка для побутових потреб, впорається з різанням, шліфуванням, поліруванням різних матеріалів. Потужний двигун дозволяє розвивати до 9800 обертів за хвилину. Має високий рівень безпеки завдяки захисному кожуху. Корпус кутової шліфувальної машини відрізняється термостійкістю та удароміцністю, що забезпечує довговічність пристрою навіть за важких умов експлуатації.
Характеристики:
- Тип двигуна: безщітковий
- Напруга акумулятора: 20 В
- Кількість обертів: 3000-8500 об/хв
- Діаметр диску: 125 мм
- Регулювання обертів: Так
- Плавний пуск: Так
- Захист від закушування: Так
Комплект поставки:
- - Акумуляторна кутова шліфмашина FGT FAG203;
- - Акумуляторна батарея FGT В2040 х2;
- - Зарядний пристрій FGT CH202;
- - Сумка для зберігання та транспортування.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | FGT |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | кутова (болгарка) |
| Максимальна кількість обертів | 8500 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 125 мм |
| Вага | 1.2 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Живлення | Акумулятор |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Ємність акумулятору | 4 А. г |
| Напруга акумулятору | 20 В |
| Кріплення шліфувального листа | Затискач |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Сумка-чохол |
| Додаткова рукоятка | Так |
| Додатковий акумулятор | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 985 ₴









