Акумуляторний рубанок Procraft PE20 — високоякісний побутовий інструмент. Його основне призначення — вирівнювання дерев'яних поверхонь після початкового грубого оброблення.
Інструмент дуже якісно обробляє матеріал. Цьому сприяє висока частота обертання барабана — 1500 об/хв.
Комфортні умови під час використання рубанка створюють прогумовану ручку. Ще більшу зручність інструменту надає портативність через брак електричного кабелю: живлення здійснюється від акумулятора.
У конструкції акумуляторного рубанка Procraft PE20 застосований принцип уніфікації (акумулятор і зарядка підходить на лінійку інструментів від ТМ PROCRAFT). Така універсальність сприяє економії коштів покупця.
Інструмент ідеально підходить для застосування на роботі або в побуті.
Продумана конструкція
Рубанок обладнаний алюмінієвою базою, яка дає гарне ковзання і високу точність оброблення.
Наявність стоякового черевика дає можливість робити перерви в роботі та ставити рубанок на поверхню, не чекаючи зупинки барабана.
На підошві інструменту є V-подібна канавка для зручного зняття фаски.
Бічний упор, аксесуари для заточування ножів
Функціональність рубанка й безпека розширюються наявністю бічного упору.
Об'єм виконуваних функцій додатково розширюється наявністю аксесуарів для заточування ножів.
Точне регулювання глибини стругання, до 2 мм за прохід
Глибина стругання досягає 2 мм за прохід. Регулятор із лімфом дає змогу з високою точністю до 0,1 мм задати глибину стругання.
Безпечна кнопка увімкнення
Кнопка блокування увімкнення/вимкнення для тривалої роботи запобіжить випадковому запуску, позбавить потреби постійно натискати кнопку вмикання під час роботи.
Пиловідвід
Канал для видалення стружки в бік (пиловідвід) забезпечує чистоту робочого місця.
Комплектація
Рубанок акумуляторний Procraft PE20;
Зарядний пристрій до комплекту постачання не входить
Акумулятори до комплекту постачання не входять
Інструкція з експлуатації;
Ключ для заміни ножів;
Паралельний упор;
Паковання.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 3 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна глибина стругання | 2 мм |
| Максимальна ширина стругання | 82 мм |
| Максимальна кількість обертів | 1500 об/хв |
| Живлення | Акумулятор |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Комплектація | |
| Додатковий акумулятор | Ні |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Додаткові функції | |
| Підключення пилозбірника/пилососа | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 400 ₴






