Універсальність кутошліфувальної машини Procraft PW2650 230 мм дає змогу залучити її як у професійній будівельній сфері, застосовувати в майстерні, на автосервісі, так і в побутових домашніх умовах. Діаметр диска 230 мм дає змогу різати деталі, що мають чималу глибину та твердість.
Конструкція кутошліфувальної машини Procraft PW2650 230 мм
Корпус із полімерною армованою поверхнею. На поверхні розташована кнопка та перемикач.
Болгарка працює від мережі з напругою 220 В. Потужність двигуна 2650 Вт. Така потужність дає змогу застосовувати Procraft PW2650 230 мм на будівельних майданчиках. Потужний привод створює комфортні умови для роботи з машиною.
Редуктор із магневого сплаву.
Шпиндель із нарізним валом, диск або інша насадка кріпиться за допомогою шайби та гайки.
Знімний тримач (ручка).
Захисний кожух, завдяки якому частина диска залишається закритою, і іскри, що виникають під час роботи, не можуть потрапляти на інші поверхні.
Ключ, що дає змогу закріпити обладнання (насадку)
Також у комплекті до кутошліфувальної машини є додаткові щітки.
Правила безпеки під час роботи з Procraft PW2650 230 мм
Кутошліфувальна машина Procraft PW2650 230 мм — це професійний інструмент, який вимагає серйозного дотримання техніки безпеки.
Забороняється використовувати насадку, (оснатку) не сумісну за габаритами з Procraft PW2650 230 мм, а також насадку з ушкодженнями.
Обов'язкове використання робочих рукавичок і окулярів.
Електричний провід Procraft PW2650 230 мм має правильно й безпечно розташовуватися, усуваючи можливість його пошкодження.
В одній площині з диском, що працює, не можна натрапити на людей і тварин, позаяк це становить для них небезпеку.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 2 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кріплення шліфувального листа | Затискач |
| Максимальна кількість обертів | 7500 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 230 мм |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 2600 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | кутова (болгарка) |
| Комплектація | |
| Додаткова рукоятка | Так |
| Тип упаковки | Картонна коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 915 ₴






