Опис моделі Procraft PKA-44
Акумуляторна ланцюгова пила PRO-CRAFT PKA-44 (030044) - це потужний та надійний інструмент для обрізання дерев та розпилювання деревини. Пила обладнана високоякісним ланцюгом та ефективним електродвигуном, що гарантує відмінну продуктивність та довговічність. Компактна та легка конструкція дозволяє з легкістю керувати пилою, роблячи роботу менш стомлюючою. Пила працює від акумулятора, що забезпечує мобільність та можливість використання у місцях без доступу до електромережі.
Особливості та переваги:
число оборотів холостого ходу 4600 об/хв, що дозволяє точно підібрати необхідну швидкість різних завдань;
довжина шини: 15 см та 20 см ідеально підходить для обрізання гілок та пили невеликих за розміром дерев;
клас захисту: IPX0 гарантує базовий захист від попадання твердих предметів;
вага: 1.2 кг, робить пилу зручною для тривалої роботи, мінімізуючи втому оператора.
Kомплектація
Міні-пила акумуляторна Procraft PKA44
Інструкція з експлуатації
Акумулятор 20В; 1,5 Аг
Штекерний зарядний пристрій
Ланцюг - 2 шт
Шина - 2 шт
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Procraft |
| Страна производитель | Германия |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Длина шины | 6 мм |
| Количество оборотов | 4600 об/мин |
| Объем масляного бака | 60 мл |
| Питание | Аккумулятор |
| Расположение двигателя | Поперечное |
| Состояние | Новое |
| Уровень шума | 93 дБ |
| Шаг цепи | 1/4" |
| Дополнительные функции | |
| Бесключевая регулировка натяжения цепи | Да |
| Легкий запуск | Да |
| Праймер | Да |
| Тормоз цепи | Да |
| Характеристики электродвигателя, аккумулятора | |
| Время заряда аккумулятора | 60 мин |
| Емкость аккумулятора | 1.5 А·ч |
| Напряжение аккумулятора | 20 В |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Комплектация | |
| Дополнительный аккумулятор | Нет |
| Защита от скалывания стружки, осколков | Да |
| Тип упаковки | Бумажная коробка |
Информация для заказа
- Цена: 1 500 ₴










