Опис моделі Procraft PKA-44
Акумуляторна ланцюгова пила PRO-CRAFT PKA-44 - це потужний та надійний інструмент для обрізання дерев та розпилювання деревини. Пила обладнана високоякісним ланцюгом та ефективним електродвигуном, що гарантує відмінну продуктивність та довговічність. Компактна та легка конструкція дозволяє з легкістю керувати пилою, роблячи роботу менш стомлюючою. Пила працює від акумулятора, що забезпечує мобільність та можливість використання у місцях без доступу до електромережі.
Особливості та переваги:
число оборотів холостого ходу 4600 об/хв, що дозволяє точно підібрати необхідну швидкість різних завдань;
довжина шини: 15 см та 20 см ідеально підходить для обрізання гілок та пили невеликих за розміром дерев;
клас захисту: IPX0 гарантує базовий захист від попадання твердих предметів;
вага: 1.2 кг, робить пилу зручною для тривалої роботи, мінімізуючи втому оператора.
Kомплектація
Міні-пила акумуляторна Procraft PKA44
Інструкція з експлуатації
Акумулятор 20В; 1,5 Аг
Штекерний зарядний пристрій
Ланцюг - 2 шт
Шина — 2 шт.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Довжина шини | 8 мм |
| Кількість обертів | 4600 об/хв |
| Об'єм масляного бака | 60 мл |
| Живлення | Акумулятор |
| Стан | Новий |
| Рівень шуму | 93 дБ |
| Крок ланцюга | 1/4" |
| Додаткові функції | |
| Безключове регулювання натягу ланцюга | Так |
| Легкий запуск | Так |
| Праймер | Так |
| Гальмо ланцюга | Так |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Час заряду акумулятора | 60 хв |
| Ємність акумулятору | 1.5 А. г |
| Напруга акумулятору | 20 В |
| Комплектація | |
| Додатковий акумулятор | Ні |
| Захист від сколювання стружки, осколків | Так |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 695 ₴










