Акумуляторна ланцюгова пила PROCRAFT PKA-42Li (без АКБ та ЗП)
- В наличии
- Код: PKA-42 Li
3 270 ₴
+380 (67) 966-18-69
- +380 (63) 693-11-24
Характеристики
Число обертів холостого ходу
4900 об./хв
Плавний пуск
Є
Довжина шини
12", 304 мм
Швидкість ланцюга без навантаження
9.3 м/с
Крок ланцюга
3/8
Рівень звукового тиску
LpA = 72,36 дБ (А); K = ± 3 дБ (А)
Рівень звукової потужності
LwA = 94 дБ (А); K = ± 3 дБ (А)
Миттєва зупинка ланцюга
Є
Рівень вібрації м/с2
4,178 м/с2; K = ± 1.5 м/с2
Рівень захисту
IPX0
Напруга акумулятора
20 В
Автоматичне змащення ланцюга
Є
Аварійне гальмо
Є
Двигун
Безщітковий
Ширина хвостовика ланцюга
1,1 мм
Комплектувальний
Акумулятор
Немає
Зарядний пристрій
Немає
Посібник з експлуатації
Є
Цепь
1 шт
Шина
1 шт
Паковання
Картонна
Характеристики
Бренд:
Напруга акумулятора:
20 В
Кількість обертів холостого ходу:
4900 об
Тип акумулятора:
Li-Ion
Тип двигуна:
безщітковий
Вага з батареєю :
2,6
Швидкість ланцюга:
9,3 м/с
Час спрацьовування гальма ланцюга:
0.12 с
Довжина шини:
30 см
Крок ланцюга:
3/8''
Матеріал ланцюга:
високовуглецева сталь
Робоча довжина шини:
300 мм
Максимальний діаметр різу:
285 мм
Вага нетто/брутто:
2,6 кг
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Procraft |
| Страна производитель | Германия |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Длина шины | 304 мм |
| Питание | Аккумулятор |
| Расположение двигателя | Поперечное |
| Смазка цепи | Автоматическая (встроенная) |
| Состояние | Новое |
| Тип двигателя | Бесщеточный |
| Шаг цепи | 3/8" |
| Комплектация | |
| Защита от скалывания стружки, осколков | Да |
| Тип упаковки | Бумажная коробка |
| Характеристики электродвигателя, аккумулятора | |
| Напряжение аккумулятора | 20 В |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
Информация для заказа
- Цена: 3 270 ₴










