Дриль Procraft PS800PRO безударний являє собою компактний пристрій, призначений для виконання робіт під час будівництва, ремонту. Завдяки універсальності може застосовуватися як шурупокрут.
Особливості пристрою
Ударний дриль використовується для пробивання отворів:
У дереві;
У металі;
У цеглі тощо.
Знижуючи інтенсивність обертів, можна використовувати її як шурупокрут. Для регулювання можна залучити спеціальне колесо або кнопку. Задавши необхідну інтенсивність обертів, їх фіксують у потрібному положенні.
За невеликої ваги пристрій вирізняється підвищеною потужністю. Крильчатка дриля модернізована, що допомагає запобігти потраплянню на обмотування бруду та пилу.
Зручність застосування
Конструкція доповнена прогумованою ручкою, яка щільно тримається в долоні та не вислизає в спеку або в разі потрапляння вологи на поверхню. Двигун захищений мідною обмоткою — вона не допускає перегрівань і продовжує термін експлуатації приладу в кілька разів, порівнюючи з аналогічними моделями.
Невеликі розміри та вага під час отримання високої потужності забезпечують більший комфорт для оператора під час роботи з інструментом.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна кількість обертів | 1150 об/хв |
| Максимальний діаметр патрона | 10 мм |
| Живлення | Мережа 220В |
| Режим інструменту | безударний |
| Стан | Новий |
| Тип | Дрилі-шуруповерти |
| Максимальний діаметр свердління | |
| Максимальний діаметр свердління (дерево) | 25 мм |
| Максимальний діаметр свердління (метал) | 10 мм |
| Живлення | |
| Споживана потужність | 450 Вт |
| Додаткові функції | |
| Реверс | Так |
| Ударний режим | Ні |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 975 ₴






