Дриль Procraft PS1000 ударний являє собою інструмент із надійними експлуатаційними властивостями, здатний за короткий час виконати чималий обсяг робіт.
Переваги використання електроінструменту
Електродриль цієї моделі є високообертовим інструментом, який здатний у кілька разів підвищити продуктивність під час виконання монтажних демонтажних робіт. Використовуючи його, можна спростити роботи з висвердлювання отворів у матеріалах, що розрізняються за щільністю. Ударна функція істотно розширює функціонал приладу, дає змогу свердліти в таких матеріалах:
Цегла;
Бетон;
Метал і т.ін.
Особливості інструмента
Електродри має високу потужність 1000 Вт, вона може виконувати 0-2800 обертів за хвилину. Передбачений ключовий патрон 13 мм. Є реверсний перемикач, який під час заклинювання свердла в товщі матеріалу дає змогу виконувати його витягання без особливих проблем. Також цю функцію можна використовувати для зміни функціоналу на шурупокрут.
Наявність прогумованої ручки забезпечує додаткову зручність для оператора, вона щільніша лежить у долоні, підвищуючи якість роботи.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна кількість обертів | 2800 об/хв |
| Максимальний діаметр патрона | 13 мм |
| Матеріал корпусу редуктора | Метал |
| Мінімальний діаметр патрона | 1.5 мм |
| Живлення | Мережа 220В |
| Режим інструменту | ударний |
| Стан | Новий |
| Тип | Дрилі-шуруповерти |
| Комплектація | |
| Додаткова рукоятка | Так |
| Обмежувач глибини свердління | Так |
| Прогумована рукоятка | Так |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Максимальний діаметр свердління | |
| Максимальний діаметр свердління (дерево) | 20 мм |
| Максимальний діаметр свердління (метал) | 10 мм |
| Живлення | |
| Споживана потужність | 1000 Вт |
| Додаткові функції | |
| Реверс | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Ударний режим | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 440 ₴






