Свердлильний верстат Procraft BD1750 — універсальне професійне обладнання, призначене для оброблення отворів у побутових і промислових умовах. Дуже потрібен у ремонтних майстернях, слюсарних майстернях, домашніх майстернях, гаражах і компаніях з обслуговування інженерних комунікацій. Інструмент використовується для механічної обробки різних матеріалів свердлом для:
створення отворів (скрізних або глухих);
розгортання (збільшення діаметра отвору);
розгортання;
зену керування;
Зенки.
Основною відмінністю цієї моделі є потужний асинхронний електродвигун і коробка передач на 9 швидкостей, що дає змогу змінювати швидкість у широкому діапазоні 280-2350 об/хв. Потужний двигун дає змогу оперативно обробляти велику кількість деталей. Щоб регулювати швидкість, досить переставити ремінь приводу на шків відповідного діаметра.
До комплекту постачання входять затискні лещата та ключовий патрон на 16 мм.Поверх його встановлене відкидне скло, яке слугує для запобігання розльоту стружки.
Завдяки можливості нахилу робочої платформи під кутом от -45° до 45°, Ви зможете свердлити отвори та обробляти їх під потрібним вам кутом. Робоча платформа може повертатися навколо стійки на 360°.
Свердлильний верстат виготовлений із якісних матеріалів, робочий стіл і опорна станина відлиті з чавуну. Захисний кожух забезпечує високий рівень безпеки. Також є можливість кріплення до верстата.
Свердлильний верстат Procraft BD1750 обладнаний високоякісним складанням і великим ресурсом роботи на довгі роки. Гарантія на цей інструмент надається 24 місяці з дня продажу.
Особливості:
Посилений патрон
24 місяці гарантії
9 швидкостей роботи
Міцний шнур живлення
Подвійна електроізоляція
Підвищена точність свердління
Знижений рівень вібрації під час роботи
Удосконалене регулювання глибини свердління
Зручне регулювання висоти та нахилу робочого столу
Механізм подавання робочого столу на черв'ячому передаванні
Матеріал робочої поверхні надміцний чавунний сплав
Потужний і високонадійний електродвигун нового покоління
Технічні характеристики:
Тип двигуна — Асинхронний
Напруга мережі/Частота струму — 220 В/50 Гц
Споживана потужність — 450 Вт.
Діаметр патрона — 16 мм.
Швидкість обертів — 280-2350 об/хв
Кількість швидкостей обертання ― 9
Діаметр свердління — 1,5-16 мм.
Глибина свердління — 50 мм
Кут нахилу робочого столу — 45°
Розмір столу — 170х170 мм.
Висота стійки — 385 мм.
Розмір опори — 315х195 мм.
Вага — 20 кг
Скорости:
1 швидкість: 280 об/хв
2 швидкість: 450 об/хв
3 швидкість: 540 об/хв
4 швидкість: 620 об/хв
5 швидкість: 770 об/хв
6 швидкість: 870 об/хв
7 швидкість: 1700 об/хв
8 швидкість: 1550 об/хв
9 швидкість: 2350 об/хв
Комплектація
Свердлильний верстат Procraft BD1750
Патрон
Тиск
Ключ для патрона
Картонна коробка
Інструкція користувача
Гарантійний талон
Виробник: Німеччина.
Гарантія: 24 місяці.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
| Країна виробник | Німеччина |
| Діаметр свердла | 16 мм |
| Кількість швидкостей | 9 шт. |
| Споживана потужність | 0.45 кВт |
| Стан | Новий |
| Тип електродвигуна верстата | асинхронний |
| Кут нахилу | 45 град. |
| Кількість обертів холостого ходу | 2350 об/хв |
| Загальні параметри | |
| Вага | 20 кг |
| Додаткові параметри | |
| Довжина столу | 170 мм |
| Ширина столу | 170 мм |
| Параметри мережі | |
| Напруга | 220 В |
| Частота | 50 GHz |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 670 ₴






