Ключові особливості:
міцність матеріалів усієї конструкції;
зручне керування;
безпека експлуатації;
місткий бункер для скошеної зеленої маси;
ступеневе регулювання висоти скошування.
Газонокосилка Procraft NM-1600 має міцний корпус, виготовлений із термостійкого матеріалу. Основну роботу виконує виготовлений із високоякісного металу завширшки 32 см, а завдяки наявності в конструкції спеціальних крильчаток, які використовуються для вирівнювання трав'яного покриву перед скошуванням, забезпечується ідеально рівний зріз за один прохід. Спеціальний індикатор дає змогу стежити за наповненням травозбірки та своєчасно його міняти. Регульована висота скошування дає змогу зробити газон ідеально рівним. Модель обладнана системою захисту від випадкового запуску.
Технічні характеристики:
Потужність: 1000 Вт
Максимальна кількість обертів: 3450 об/хв
Максимальна ширина скошування: 320 мм.
Тип травозбірника: пластиковий
Об'єм травозбірника: 25 л.
Висота скошування: 25/45/65 мм
Регулювання висоти скошування: окреме для передніх і задніх коліс.
Діаметр коліс (передні/задні): 140 мм
Самохідна: немає
Привод на ніж: прямий
Тип ручки: регульована, складана
Мульчування: немає
Габарити (в упаковці): 60×38×29 см
Вага (в упаковці): 8.2 кг
Комплектація
Газонокосарка
Ніж
Інструкція
Гарантійний талон
Офіційна гарантія від виробника: 36 міс
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
| Країна виробник | Німеччина |
| Висота скошування | 65 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість коліс | 4 шт. |
| Максимальна ширина скошування | 320 мм |
| Об'єм травозбірника | 25 л |
| Регулювання висоти скошування | Так |
| Стан | Новий |
| Тип | Газонокосарка |
| Тип приводу | Електродвигун (від мережі) |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Максимальна кількість обертів | 3450 об/хв |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 1000 Вт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 180 ₴








