Характеристики:
Максимальне навантаження: 10 т
Максимальна висота підйому: 125 мм
Мінімальна висота: 200 мм
Налаштування висоти: 60 мм
Максимальна висота: 385 мм
Вага: 5.2 кг
Країна реєстрації бренда: Німеччина
Країна виробництва: Китай
Гарантія: 12 місяців
Опис:
Домкрат гідравлічний Procraft PJ10 широко використовується в промисловості та виконує за нас усю важку роботу. Це незамінний пристрій для ремонту різної техніки, не тільки легковий, але й вантажний. Пляшковий інструмент має дуже міцну конструкцію, виготовлену з висококласних матеріалів. Варто зазначити, що під час виробництва апарата були використані найкращі матеріали та новітні технології, завдяки чому пристрій може слугувати своєму власникові тривалий час без зламання.
Пристрій має цілком пристойну вагу 5.2 кг, що не завжди дає змогу власнику інструменту переносити його з місця на місце, саме тому він ідеально підходить для використання в домашніх гаражах, на станціях сервісного обслуговування та в інших виробничих та промислових підприємствах.
Модель Procraft PJ10 має максимальну висоту підіймання 125 мм і мінімальну висоту 200 мм. Крім цього, апарат може підіймати вантажі вагою 10 тонн, що відрізняє цей інструмент від його побратимів. Якщо ви шукаєте високоякісний інструмент для виконання ремонтних робіт, то цей апарат буде ідеальним для ваших цілей.
Особливості:
Простота в експлуатації
Компактні розміри
Наявність запобіжного клапана
Велика вантажопідіймальність
Велика опорна площа
Комплектація
Домкрат Procraft PJ10
Ручка
Інструкція користувача
Гарантійний талон
Картонне паковання
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
| Країна виробник | Німеччина |
| Висота підйому | 125 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Вантажопідйомність | 10000 кг |
| Принцип дії автомобільного домкрата | Гідравлічний |
| Власна вага | 5.2 кг |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 080 ₴





