Домкрат гідравлічний Procraft PJ12 — це пристрій, який ефективно справляється з підійманням вантажів до 12 тонн.
Особливості та переваги моделі Procraft PJ12
Підйом транспортних засобів — це важлива потреба для облаштування домашнього гаража. Без спеціального обладнання неможливо ефективно ремонтувати під автомобілем, крім того, вони можуть бути небезпечними тамагати життя автолюбителя. І тут на допомогу приходить модель Procraft PJ12, завдяки якій ви зможете справлятися з ремонтом своєї машини швидко без проблем.
Домкрат гідравлічний Procraft PJ12 — це універсальна модель, яка використовується для підіймання авто для проведення діагностичних і ремонтних робіт. Пристрій має комфортну ручку, зручну конструкцію й функцію плавного ходу під час підіймання й опускання машини.
Цей пристрій належить до пляшкового типу. Його корпус виготовлений із високоякісного металу зі спеціальним покриттям, що захищає пристрій від корозійних процесів. А завдяки тому, що в домкрата є широка опорна поверхня, він вирізняється високою стійкістю й захищений від можливого бічного ковзання.
До переваг цієї моделі можна віднести такі:
вантажність 12 тонн;
невелика вага: 6,2 кг;
мінімальна висота підіймання вантажу: 125 мм;
максимальна висота підіймання вантажу; 210 мм;
тривалий термін експлуатації;
високий коефіцієнт корисної дії пристрою;
плавний хід апарату під час підіймання вантажу;
немає потреби докладати великих зусиль для підіймання;
висока стійкість конструкції, її простота та надійність.
Якщо ви шукаєте гідравлічного домкрата для свого гаража або СТО, ми радимо вам звернути свою увагу на цю модель, купити яку ви можете в нас.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
| Країна виробник | Німеччина |
| Висота підйому | 125 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Вантажопідйомність | 12000 кг |
| Принцип дії автомобільного домкрата | Гідравлічний |
| Власна вага | 6.2 кг |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 290 ₴





