Домкрат гідравлічний Procraft PJ16 — це незамінний пристрій для роботи в автомобільних майстернях, промисловій сфері та навіть для домашнього гаража.
ОСОБЛИВОСТІ ТА ПЕРЕВАГИ PROCRAFT PJ16
Гідравлічний домкрат Procraft PJ16 являє собою механічний пристрій, що застосовується в процесі підіймання дуже важких вантажів. Зазвичай він використовується в автомобільній промисловості для того, щоб подімати різні транспортні засоби із землі.
Нижче ми привели переваги інструмента Procraft PJ16 у найрізноманітніших сферах його застосування:
цей апарат займає зовсім небагато місця;
мінімальна ймовірність заклинювання через іржі на різі;
пристрій має високу ефективність у разі великих навантажень;
інструмент дуже простий і легкий у використанні;
за допомогою апарату вантажі підіймаються з мінімальними зусиллями.
Якщо говорити про характеристики Procraft PJ16, то вони такі:
вага пристрою: 7,3 кг;
максимальна висота підіймання вантажу: 140 мм;
максимальне навантаження: 16 т.
Також пристрій безпечний у використанні, він має просту конструкцію й ним може керувати навіть новачок. Ще варто зазначити, що інструмент виготовлений із висококласних матеріалів, що забезпечує його довгий термін експлуатації та високу ефективність роботи навіть під час сильних і безперервних навантажень.
Якщо ви шукаєте пляшковий домкрат за доступною вартістю, ви потрапили в потрібне місце. Ми пропонуємо вам придивитися до широкого асортименту гідравлічних домкратів, саме тому у нас ви обов'язково зможете знайти саме той, який задовольнить ваші потреби та потреби. Наші пляшкові домкрати виготовлені з міцних матеріалів і можуть витримувати велику вагу. Ми створили апарати так, щоб ви могли їх використовувати як аматори, так і професійні майстри у своїх гаражах, майстернях і вдома.
ХАРАКТЕРИСТИКИ
Вага 7,3 кг
Максимальна висота підйому 140 мм
Максимальне навантаження 16 т
Мінімальна висота 225 мм
Налаштування висоти 60 мм
Максимальна висота 425 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
| Країна виробник | Німеччина |
| Висота підйому | 140 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Вантажопідйомність | 16000 кг |
| Принцип дії автомобільного домкрата | Гідравлічний |
| Власна вага | 7.3 кг |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 455 ₴





