Домкрат гідравлічний PRO-CRAFT PJ20 бренд UNIVERSAL
Домкрат гідравлічний Procraft PJ20 — це високоякісний домкрат пляшкового типу. Цей тип ручних пристроїв для підіймання вантажів став популярним на початку 1900-х років, коли автомобільна промисловість почала розвиватися. Procraft PJ20 — портативний і чудово підходить для людей, які підіймають автомобіль для технічного огляду або обслуговування на дорозі, під час ламання. Сучасні пляшкові домкрати здатні підіймати від ста фунтів до кількох тонн, хоча їхні розміри можуть відрізнятися.
ОСОБЛИВОСТІ ТА ПЕРЕВАГИ ГІДРАВЛИЧНОГО ДОМКРАТА PROCRAFT PJ20
Домкрат гідравлічний Procraft PJ20 є надзвичайно корисним механічним пристроєм, який застосовується в тих випадках, коли необхідно підняти важкий вантаж. Використовуючи гідравліку, цей домкрат може забезпечити більший підйом на велику висоту. Ця модель може бути широко використана в автомобільній, промисловій і будівельній галузях.
Модель Procraft PJ20 має такі характеристики:
вага пристрою: 9,6 кг
максимальне навантаження на апарат: 20 тонн
максимальна висота підіймання: 145 мм
мінімальна висота: 235 мм
Також апарат має такі важливі переваги:
він займає не дуже багато місця, але досить важкий, тому цю модель найчастіше використовують на професійних станціях технічного обслуговування;
у моделі мінімізована ймовірність заклинювання пристрою через іржу на різі;
пристрій має високу ефективність роботи навіть у разі найбільших навантажень;
пристрій простий у використанні, для його застосування не потрібно спеціально навчатися;
вантажі за допомогою апарату підіймаються із застосуванням мінімальних зусиль;
попри велику вагу, цей апарат легший за домкрат гвинтового типу.
ХАРАКТЕРИСТИКИ
Вага 9,6 кг
Максимальна висота підйому 145 мм
Максимальне навантаження 20 т
Мінімальна висота 235 мм
Налаштування висоти 60 мм
Максимальна висота 440 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
| Країна виробник | Німеччина |
| Висота підйому | 145 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Вантажопідйомність | 20000 кг |
| Принцип дії автомобільного домкрата | Гідравлічний |
| Власна вага | 9.6 кг |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 890 ₴





