Робота з металом вимагає застосування міцних і зносостійких інструментів. За принципом роботи ножиці схожі на мініпрес. Застосовуються як на підприємствах, так і в домашніх умовах. Працюють ножиці від електромережі 220 В. Максимальна швидкість двигуна становить 2000 об/хв. Користуватися можна всередині приміщення й зовні. Серед головних переваг:
висока якість;
надійність;
безпека;
удобство;
доступна ціна.
Ножиці обладнані зручною ручкою, яка дає змогу тримати інструмент під час роботи з металом. Отвори пробиваються за допомогою спеціального пробійника (пуансона). Інструмент вирізняється простотою в експлуатації та не вимагає складного догляду. За потреби можна самостійно зробити дрібний ремонт.
Використовуючи ножиці для вирубування металу, можна пробивати отвори завтовшки до 2.5 мм в алюмінії й до 1.6 мм у залозі. У роботі з неіржавкою, ножиці дають змогу пробивати отвори в металі завтовшки до 1.2 мм. Водночас отвори виходять із рівними краями. Це надійний і безпечний в експлуатації інструмент для роботи з листовим металом. Термін експлуатацій залежить від типу металу й інтенсивності використання ножиць.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 1.9 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна частота руху ріжучого інструменту | 2000 хід/хв |
| Мінімальний радіус різання | 0.45 мм |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 500 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип ножиць по металу | Вирубні(висічні) |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 480 ₴








