Дискова пилка Procraft KR190/2350 ― якісний інструмент професійного класу, що застосовується у столярному виробництві. Призначена для розпилювання заготовок із деревини, ДСП, OSB, ламінату. Особливістю цієї пили є можливість роботи у стаціонарному положенні.
Дана модель призначена для роботи з 190 мм твердосплавними пиляльними дисками (1 у комплекті). В оснащенні інструменту є надійний електромотор, який розвиває високі обороти - 4700 об/хв . Обмотка його якоря повністю мідна.
З циркулярною пилкою Procraft KR190/2350 можливе розпилювання деревини при прямому різі 65 мм , під кутом 45 градусів - 44 мм . В інструменті є можливість плавного налаштування глибини пропилу та кута нахилу робочої плити за допомогою регуляторів. Головною
Для якісного охолодження робочих механізмів на корпусі передбачені спеціальні вентиляційні отвори. У пилки є вінілова, досить міцна рукоятка, що запобігає вислизуванню і дозволяє тримати пилку в руках упевнено.
Дискова пилка Procraft KR190/2350 має сучасний дизайн та зручну конструкцію. Захисний кожух виготовлений із міцного металу, що забезпечує міцність та безпеку інструменту.
Особливості:
36 місяців гарантії
Низький рівень шуму
Наявність міцної станини
Висока швидкість пиляння
Поліпшена система захисту від пилу
Можливість стаціонарного кріплення
Високий показник потужності двигуна
Система швидкої заміни ріжучого диска
Наявність сучасного та продуманого дизайну
Можливість змінити кут нахилу ріжучого диска
Технічні характеристики:
Напруга мережі/Частота струму - 220 В/50 Гц
Потужність двигуна ― 1350 Вт
Кількість оборотів ― 4700 об/хв
Диаметр пильного диска ― 190 мм
Кут нахилу - 45 ° -90 °
Глибина пропила за 45° ― 44 мм
Глибина пропила за 90° ― 65 мм
Регулювання оборотів ― Є
Рівень вібрації - 3,56 м/с2; К = ± 1.5 м/с2
Вага ― 4,85 кг
Комплектація:
Дискова пилка Procraft KR190/2350
Диск 1 шт.
Ключ 2 шт.
Паралельний упор
Картонна упаковка
Посібник користувача
Гарантійний талон
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 4.9 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Максимальна глибина пропілу | 65 мм |
| Максимальна кількість обертів | 4700 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 190 мм |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 1350 Вт |
| Стан | Новий |
| Кут нахилу | 45 град. |
| Додаткові функції | |
| Блокування шпинделя | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Комплектація | |
| Захисний кожух | Так |
| Паралельний упор | Так |
| Тип упаковки | Картонна коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 685 ₴








