Шуруповерт Procraft PA12BL UNIVERSAL(1акб + ЗУ)
Короткий опис
Шуруповерт акумуляторний Procraft PA12BL UNIVERSAL — високоякісний продуктивний інструмент, сфера застосування якого є дуже широкою: ремонт, будівництво, меблеве виробництво, різні монтажні роботи. Модель буде цікава як рядовому користувачеві, так і професіоналам.
У цій моделі реалізований безщітковий двигун, він забезпечує великий ККД, що дозволяє знизити витрату батареї до 50% порівняно з колекторними двигунами. Крім того, безщітковий двигун відрізняється зниженим нагріванням і рівнем шуму, а також більш стійкий до навантажень. Безщітковий двигун не потребує обслуговування або заміни витратних матеріалів протягом усього терміну служби.
Інструмент оснащений Li-ion акумулятором напругою 12 В та ємністю 2 А/год, який забезпечує стабільну роботу та тривалий час автономної роботи. Шуруповерт забезпечений патроном із затискачем діаметром 10 мм, що дозволяє використовувати різні свердла та насадки. Діаметр свердління в дереві становить 20 мм, а в металі – 10 мм, що забезпечує універсальність застосування.
Шуруповерт Procraft PA12BL UNIVERSAL має 2 швидкості роботи: перша швидкість – 0-400 об/хв, друга швидкість – 0-1400 об/хв. Це дозволяє підібрати оптимальний режим роботи залежно від типу матеріалу та завдання. Максимальний момент, що крутить, становить 30 Н*м, що дозволяє легко справлятися навіть з найскладнішими завданнями.
Основні переваги:
Двошвидкісний редуктор
Високий крутний момент 30 Нм
Електронне регулювання обертів
Високонадійний безщітковий двигун
Ергономічна рукоятка з прогумованими зонами для кращого захоплення
Особливості:
Число оборотів холостого ходу: 0 - 400/0 - 1400 об/хв
Діаметр патрона: 10 мм
Діаметр свердління (дерево / бетон / метал): 10 / - / 20 мм
Номінальна напруга: 12 В
Максимальний момент, що крутить: 30 Нм
Клас захисту: II
Рівень звукового тиску: LpA = 73 дБ(А); K = ±3 дБ(А)
Рівень звукової потужності: LwA = 82 дБ(А); K = ±3 дБ(А)
Рівень вібрації: 2,5 м/с²; K = ± 1,5 м/с²
Рівень захисту: IP20
Ступінь крутного моменту: 20 + 1
Двигун: Безщітковий
Комплектація:
Шуруповерт акумуляторний Procraft РA-12BL UNIVERSAL
Акумулятор 1 шт – 12 В, 2 Ач
Зарядний пристрій штекер
Посібник з експлуатації
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість ступенів затяжки | 21 |
| Максимальна кількість обертів | 1400 об/хв |
| Максимальний діаметр патрона | 10 мм |
| Максимальний крутний момент | 30 H*m |
| Живлення | Акумулятор |
| Стан | Новий |
| Тип | Шуруповерт |
| Живлення | |
| Час зарядки акумулятора | 1 годин |
| Ємність акумулятору | 2 А. г |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Комплектація | |
| Додатковий акумулятор | Ні |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Додаткові функції | |
| Кількість швидкостей роботи | 2 |
| Реверс | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Максимальний діаметр свердління | |
| Максимальний діаметр свердління (дерево) | 20 мм |
| Максимальний діаметр свердління (метал) | 10 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 455 ₴






